Kabel Baseus, Tungsten, USB-C, 66W, 2m, černá

USB-C kabel s 66W nabíjením Baseus Tungsten Dobíjejte a přenášejte data rychlostí blesku s datovým USB-C kabelem Baseus Tungsten Gold Fast Charging v... více informací »
Kabel Baseus
Značka: Baseus
279 Kč
Ověřit dostupnost
USB-C kabel s 66W nabíjením Baseus Tungsten Dobíjejte a přenášejte data rychlostí blesku s datovým USB-C kabelem Baseus Tungsten Gold Fast Charging v...

USB-C kabel s 66W nabíjením Baseus Tungsten Dobíjejte a přenášejte data rychlostí blesku s datovým USB-C kabelem Baseus Tungsten Gold Fast Charging v černé barvě o délce 2 metry. S vysokorychlostním přenosem dat až 480 Mb/s už není přenos 1 GB dat během pouhých 24 vteřin pouhým snem, ale realitou. Díky super rychlému nabíjení 66 W si konečně můžete užívat více zábavy a méně nabíjení. Kvalitní provedení Kabel Baseus Tungsten je vybaven USB a USB-C konektory pro snadné připojení kompatibilních zařízení. Kabel vyrobený z nylonu, hliníku a TPU se stane ideálním pomocníkem pro rychlé dobíjení mobilních telefonů, tabletů a notebooků beze strachu z poškození kabelu. Tento kvalitní produkt lze pořídit rovněž tu na našich stránkách v populární rubrice pro mobily! Máme pro vás parádní produkty z této oblíbené rubriky ve slevě! To není všechno, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce také další zboží značky Baseus. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Kabel Baseus, Tungsten, USB-C, 66W, 2m, černá od odblíbeného výrobce Baseus snadno získáte právě teď v nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Stojí teď u nás 279 Kč.