Kabel Hama 45021, 1,8m, pro propojení PC a tiskárny OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Praktický propojovací USB kabel HAMA 45021 je určen k... více informací »
Kabel Hama 45021
Značka: neuvedeno
113 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Praktický propojovací USB kabel HAMA 45021 je určen k...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Praktický propojovací USB kabel HAMA 45021 je určen k propojení PC a tiskárny, externího disku a mnoha dalších zařízení. Kabel je vyroben z vysoce odolného materiálu a obsahuje kroucené páry vodičů, které společně s výborným stíněním zmírňují elektromagnetické rušení. Kabel je na jedné straně zakončen vidlicí USB-A, druhý konec je opatřen USB vidlicí typu B. Lisované vidlice jsou robustní a mají vysokou mechanickou odolnost.Kabel HAMA 45021 byl vytvořen v souladu se standardy USB 2.0, což zajišťuje dostatečnou přenosovou rychlost. Je dlouhý 1,8 metrů a má šedou barvu. Díky své příznivé ceně se stal jedním z nejprodávanějších USB kabelů na trhu. Neváhejte a pořiďte si kabel od HAMA za nejlepší cenu v e-shopu OKAY.cz. Kvalitní a levný kus Kabel Hama 45021, 1,8m, pro propojení PC a tiskárny OBAL POŠKOZEN máte možnost dostat lehce tu na stránkách v rubrice notebooky. Podívejte se na akční výrobky z této známé kategorie za parádní cenu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce neuvedeno pro své zákazníky poskytuje špičkové zboží. za mimořádně nízké ceny! A to je teprve začátek.

Ve slevě tento produkt Kabel Hama 45021, 1,8m, pro propojení PC a tiskárny OBAL POŠKOZEN od společnosti s úžasnou pověstí neuvedeno snadno můžete najít na našich stránkách teď právě v bezva akci! Nabídka od 113 Kč.