Kabel prodlužovací VGA (male) na VGA (female), 2m, černá

Užitečný propojovací kabel VGA (male) na VGA (female) S tímto 2 m dlouhým kabelem od Winner Group snadno propojíte dvojici vašich zařízení. Své... více informací »
Kabel prodlužovací VGA (male)
Značka: Winner Group
183 Kč
Ověřit dostupnost
Užitečný propojovací kabel VGA (male) na VGA (female) S tímto 2 m dlouhým kabelem od Winner Group snadno propojíte dvojici vašich zařízení. Své...

Užitečný propojovací kabel VGA (male) na VGA (female) S tímto 2 m dlouhým kabelem od Winner Group snadno propojíte dvojici vašich zařízení. Své použití najde například při spojení počítače s monitorem, projektorem či televizorem. Na jednom konci disponuje VGA konektorem typu male, na druhém VGA female.
Akční kus Kabel prodlužovací VGA (male) na VGA (female), 2m, černá je k získání snadno tady na stránkách v kategorii video kabely + konektory. Připravili jsme pro vás oblíbené produkty ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu. Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další vybrané produkty od značky Winner Group. Najdete je níže na této stránce. Známý výrobce Winner Group pro své zákazníky poskytuje kvalitní sortiment

Výjimečný a žádaný produkt Kabel prodlužovací VGA (male) na VGA (female), 2m, černá od předního výrobce Winner Group je k sehnání v naší internetové nabídce za nejnižší cenu! Právě teď jen za 183 Kč.