Kabel WG Micro USB na USB, 1m, LED indikace nabíjení

Datový LED light kabel Kvalitní vysocerychlostní datový LED kabel Winner Group o délce 1 metr s konektorem Micro USB v černé barvě je vhodný pro... více informací »
Kabel WG Micro USB na USB
Značka: Winner Group
169 Kč
Ověřit dostupnost
Datový LED light kabel Kvalitní vysocerychlostní datový LED kabel Winner Group o délce 1 metr s konektorem Micro USB v černé barvě je vhodný pro...

Datový LED light kabel Kvalitní vysocerychlostní datový LED kabel Winner Group o délce 1 metr s konektorem Micro USB v černé barvě je vhodný pro připojení k počítači nebo USB nabíječky. Je vyroben z nylonu a obsahuje LED indikátor dobíjení.Velmi prodávaný kousek jde koupit jednoduše na našich stránkách ve známé sekci pro mobily! Nyní získáte ještě další produkty z této populární rubriky za akční cenu! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete další prověřené kousky od dodavatele Winner Group. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Winner Group má v nabídce vysoce kvalitní sortiment Nové kousky každý den!

Hodně prodávaný kus Kabel WG Micro USB na USB, 1m, LED indikace nabíjení od výrobce s dobrým jménem Winner Group snadno získáte již dnes za super peníze. Nyní pořídíte za 169 Kč.