Kancelářská židle Antares Gala Syn, ALU BN6

Kancelářská židle Antares Gala Syn Společnost Antares přišla na trh s unikátní kancelářskou židlí Gala Syn, která se pyšní kvalitním... více informací »
Kancelářská židle Antares Gala Syn
Značka: Antares
6 489 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Antares Gala Syn Společnost Antares přišla na trh s unikátní kancelářskou židlí Gala Syn, která se pyšní kvalitním...

Kancelářská židle Antares Gala Syn Společnost Antares přišla na trh s unikátní kancelářskou židlí Gala Syn, která se pyšní kvalitním zpracováním a elegantním vzhledem. Židle je opravdu pohodlná a díky své ergonomii se postará o příjemné chvíle jak v kanceláři, tak i doma u počítače. Lehce nastavitelná Kancelářské křeslo Gala Syn si jednoduše přizpůsobíte svým představám. Protože si krásně upravíte výšku opěráku a sílu protiváhy, padne opravdu každému. Dále disponuje asynchronním mechanismem, díky čemuž si nastavíte úhel opěráku vůči sedáku a výšku sedáku tak, abyste se cítili při práci nebo ve volných chvílích co nejpohodlněji. Ideální volba Kancelářská židle v kovovém provedení se doslova chlubí komfortem. Má totiž prošívané čalounění ze studené pěny, která se honosí svými ortopedickými vlastnostmi a dokonalou stálostí. Křeslo, jež si zamiluje opravdu každý, navíc hýří svým elegantním vzhledem a stane se tak ideálním doplňkem do každé kanceláře nebo domácnosti.

Zcela unikátní kus Kancelářská židle Antares Gala Syn, ALU BN6 od předního výrobce Antares pohodlně získáte online se slevou! Nyní pořídíte jen za 6 489 Kč.