Kancelářská židle Antares Gala Syn, ALU BN7

Kancelářská židle Antares Gala Syn Společnost Antares přišla na trh s unikátní kancelářskou židlí Gala Syn, která se pyšní kvalitním... více informací »
Kancelářská židle Antares Gala Syn
Značka: Antares
6 489 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Antares Gala Syn Společnost Antares přišla na trh s unikátní kancelářskou židlí Gala Syn, která se pyšní kvalitním...

Kancelářská židle Antares Gala Syn Společnost Antares přišla na trh s unikátní kancelářskou židlí Gala Syn, která se pyšní kvalitním zpracováním a elegantním vzhledem. Židle je opravdu pohodlná a díky své ergonomii se postará o příjemné chvíle jak v kanceláři, tak i doma u počítače. Lehce nastavitelná Kancelářské křeslo Gala Syn si jednoduše přizpůsobíte svým představám. Protože si krásně upravíte výšku opěráku a sílu protiváhy, padne opravdu každému. Dále disponuje asynchronním mechanismem, díky čemuž si nastavíte úhel opěráku vůči sedáku a výšku sedáku tak, abyste se cítili při práci nebo ve volných chvílích co nejpohodlněji. Ideální volba Kancelářská židle v kovovém provedení se doslova chlubí komfortem. Má totiž prošívané čalounění ze studené pěny, která se honosí svými ortopedickými vlastnostmi a dokonalou stálostí. Křeslo, jež si zamiluje opravdu každý, navíc hýří svým elegantním vzhledem a stane se tak ideálním doplňkem do každé kanceláře nebo domácnosti.

Velmi žádaný výrobek Kancelářská židle Antares Gala Syn, ALU BN7 od značky s dlouholetou tradicí Antares jednoduše pořídíte teď se slevou! Právě teď za cenu 6 489 Kč.