Kancelářská židle Antares Motion, ALU BN14

Kancelářské křeslo Antares Motion Dopřejte si vysoký komfort v podobě moderní kancelářské židle Syn Motion od společnosti Antares. Ta se chlubí... více informací »
Kancelářská židle Antares Motion
Značka: Antares
7 265 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Antares Motion Dopřejte si vysoký komfort v podobě moderní kancelářské židle Syn Motion od společnosti Antares. Ta se chlubí...

Kancelářské křeslo Antares Motion Dopřejte si vysoký komfort v podobě moderní kancelářské židle Syn Motion od společnosti Antares. Ta se chlubí kvalitním zpracováním a elegantním vzhledem. Je jednoduše nastavitelná a padne opravdu každému. Lehce nastavitelná Kancelářské křeslo v kovovém provedení je navrženo tak, aby padlo opravdu každému. Disponuje vysokým opěrákem, jenž je ergonomicky tvarovaný a krásně si u něj můžete upravit výšku. Dále nechybí bederní opora, která vás ochrání před bolestmi zad a díky plynovému pístu si nastavíte i výšku sedu. Vysoký komfort Další funkcí je možnost nastavení hloubky sedáku. Ten byl vyroben ze studené pěny, která zaujímá ortopedické vlastnosti a stálost, díky čemuž vám dopřeje naprosté pohodlí při práci nebo ve volném čase. Kromě komfortu židle hýří i moderním a elegantním vzhledem a stane se tak ideálním doplňkem v kanceláři či v domácnosti.

Kvalitní a levný produkt Kancelářská židle Antares Motion, ALU BN14 od oblíbené značky Antares lze získat na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! Cenově vychází na 7 265 Kč.