Kancelářská židle Antares NexT, ALL UPH

Kancelářská židle Antares Next Kancelářská židle Next od společnosti Antares je ideálním doplňkem do každé kanceláře nebo domácnosti. Zajistí... více informací »
Kancelářská židle Antares NexT
Značka: Antares
8 503 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Antares Next Kancelářská židle Next od společnosti Antares je ideálním doplňkem do každé kanceláře nebo domácnosti. Zajistí...

Kancelářská židle Antares Next Kancelářská židle Next od společnosti Antares je ideálním doplňkem do každé kanceláře nebo domácnosti. Zajistí vám příjemně strávený čas při práci nebo ve volných chvílích a vy se tak budete cítit co nejpohodlněji. Dopřejte si komfort Kancelářské křeslo Next je navrženo tak, aby zajistilo co největší komfort, neboť si vše nastavíte dle svých potřeb. Židle disponuje lehce nastavitelnými područkami. Vaše záda zodpovědně ochrání bederní výztuha, kterou si můžete nakonfigurovat dle svých potřeb. Elegantní zpracování Zpracování, jež je kvalitní a moderní, se firmě Antares opravdu povedlo. Sedák a opěrák má totiž prošívané čalounění ze studené pěny. Ta se právě pyšní svými ortopedickými vlastnostmi a dokonalou stálostí a zajistí vám tak pohodlí. Navíc se kancelářská židle na aluminiové bázi stane ideálním doplňkem do každé kanceláře či domácnosti.

Neodolatelný produkt Kancelářská židle Antares NexT, ALL UPH od značky s dobrým jménem Antares seženete na našich stránkách teď za parádní cenu. Aktuálně za 8 503 Kč.