Kancelářská židle Antares Next, PDH ALU

Kancelářská židle Antares Next Kancelářská židle Next od společnosti Antares je ideálním doplňkem do každé kanceláře nebo domácnosti. Zajistí... více informací »
Kancelářská židle Antares Next
Značka: Antares
7 474 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Antares Next Kancelářská židle Next od společnosti Antares je ideálním doplňkem do každé kanceláře nebo domácnosti. Zajistí...

Kancelářská židle Antares Next Kancelářská židle Next od společnosti Antares je ideálním doplňkem do každé kanceláře nebo domácnosti. Zajistí vám příjemně strávený čas při práci nebo ve volných chvílích a vy se tak budete cítit co nejpohodlněji. Dopřejte si komfort Kancelářské křeslo Next je navrženo tak, aby zajistilo co největší komfort, neboť si vše nastavíte dle svých potřeb. Židle totiž disponuje synchronním mechanismem s trojnásobnou aretací. K maximálnímu pohodlí pak přispívá opěrák pokrytý síťovinou, což oceníte především za horkých letních dnů a výškově nastavitelnou bederní výztuhou, jež vás ochrání před bolestmi zad. Elegantní zpracování Zpracování, jež je kvalitní a moderní, se firmě Antares opravdu povedlo. Sedák má totiž prošívané čalounění ze studené pěny. Ta se právě pyšní svými ortopedickými vlastnostmi a dokonalou stálostí a zajistí vám tak pohodlí. Navíc se kancelářská židle na aluminiové bázi stane ideálním doplňkem do každé kanceláře či domácnosti.

Často hledaný výrobek Kancelářská židle Antares Next, PDH ALU s osvědčenou značkou Antares pořídíte u nás opravdu levně. K sehnání zrovna v akci za 7 474 Kč.