Kapslový kávovar Krups KP123B31 Nescafé

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Malý, ale šikovný Kapslový kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me se... více informací »
Kapslový kávovar Krups KP123B31
Značka: Krups
1 679 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Malý, ale šikovný Kapslový kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me se...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Malý, ale šikovný Kapslový kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto Mini Me se svými kompaktními rozměry hodí do každé menší kuchyně. Jeho moderní, ale zároveň nenápadný design zapadne do každé domácnosti. S jeho pomocí a díky široké nabídce kapslí, si můžete připravit přes 30 horkých i studených nápojů. Jako v kavárně Díky tlaku 15 barů, který je i na profesionálních kávovarech, bude mít vaše káva hustou a sametovou pěnu. Kávovar navíc spotřebuje jen tolik energie, kolik skutečně k přípravě nápojů potřebuje. Po pěti minutách nečinnosti se automaticky vypne, a vy tak můžete být v klidu, že se nemůže nic stát. Nastavitelná velikost Díky možnosti nastavení velikosti nápoje si připravíte svou oblíbenou kávu, přesně podle vašich představ. Kávovar navíc dokáže automaticky zastavit proud vody. Veliký výběr Využijte výběru mezi výrazným ristrettem, intenzivním espressem, aromatickým lungem, plným grandem, nadýchaným cappuccinem i horkou čokoládou, čaji a studenými nápoji. Profesionální pěna Díky profesionálnímu tlaku kávovaru až 15 barů připravíte kávu vysoké kvality s hustou sametovou pěnou. Vždy čerstvé S hermeticky uzavřenými kapslemi, které uchovávají kávu čerstvou, si vychutnáte šálky s bohatým aroma.
Kvalitní a žádaný kousek Kapslový kávovar Krups KP123B31 máte možnost sehnat mimo jiné tady a teď na našem webu ve známé sekci espressa na kapsle! Připravili jsme ještě další produkty ve zmíněné sekci za skvělou cenu. Oblíbený dodavatel Krups poskytuje vysoce kvalitní produkty !

Tento kvalitní kus Kapslový kávovar Krups KP123B31 Nescafé od dodavatele s dlouholetou historií Krups je k sehnání právě teď za nejnižší cenu! V současnosti za 1 679 Kč.