Kärcher SE 4001 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Hygienické čištění koberců Kärcher SE 4001 je takzvaný vysavač... více informací »
Kärcher SE 4001 POUŽITÉ
Značka: Kärcher
4 792 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Hygienické čištění koberců Kärcher SE 4001 je takzvaný vysavač...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Hygienické čištění koberců Kärcher SE 4001 je takzvaný vysavač 3 v 1 nebo též nástřikový extraktor. Umožňuje čištění koberců až do hloubky vláken, ale také linolea, dlažby či kamene. S tímto tepovačem již nebudete potřebovat pomoc odborníka. Čištění bez chemikálií K čištění se používá čistá voda bez přidání chemikálií. Ta vytéká z nádrže na čistou vodu. Znečištěná voda se shromažďuje odděleně ve vlastní nádobě. Čištění tak probíhá efektivně, rychle a čistě. Extraktor SE 4001 zaručuje optimální hloubkové čištění a komfortní manipulaci, díky 4 otočným kolečkům. Mokré a suché vysávání Na základě rozsáhlého příslušenství lze přístroj použít taktéž jako plnohodnotný vysavač na mokré i suché vysávání. Tělo přístroje i nádoba na vodu jsou nárazuvzdorné. Nástřiková/sací hadice s rukojetí Nástřiková/sací trubky Nástřiková/odsávací hubice s násadkou pro tvrdé plochy Mokro-suchá sací hubice, Clips Hubice na suché nečistoty, Clips Spárová hubice Hubice na čalounění Papírový filtrační sáček Pěnový filtr Tento kvalitní produkt Kärcher SE 4001 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ najdete prostě tady na webu v kategorii vysavače zlevněno! Najděte si zcela nové produkty z naší kategorie za báječnou cenu.

Nejprodávanější kousek Kärcher SE 4001 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od značky se skvělou pověstí Kärcher snadno můžete pořídit právě teď v bezva akci. Cena již od 4 792 Kč.