Kastrol Tefal G2554672 Unlimited s poklicí, 24cm

Kastrol Tefal G2554672 Unlimited Nemusíte být nutně šéfkuchař, ale pokud milujete vaření a vysokou kvalitu nádobí, tak byste neměli už víc váhat... více informací »
Kastrol Tefal G2554672 Unlimited
Značka: Tefal
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Kastrol Tefal G2554672 Unlimited Nemusíte být nutně šéfkuchař, ale pokud milujete vaření a vysokou kvalitu nádobí, tak byste neměli už víc váhat...

Kastrol Tefal G2554672 Unlimited Nemusíte být nutně šéfkuchař, ale pokud milujete vaření a vysokou kvalitu nádobí, tak byste neměli už víc váhat a pořídit si pomocníky do kuchyně značky Tefal řady Unlimited, protože tím jednoznačně pozvednete přípravu vašich pokrmů o několik úrovní výš. Díky ukazateli vždy poznáte, kdy je kastrol nejlépe připraven pro začátek vaření a jistě vás zaujme i jeho rychlé nahřátí. Pro všechny typy varných desek Kastrol G2554672 řady Unlimited má ideální průměr 24 cm, a jeho hloubka vám umožní připravit oblíbené jídlo třeba i pro vaše kamarády. Hrnec je vyroben z hliníku s pevnými rukojetěmi, a můžete ho využít jak na plynovém sporáku, tak na elektrické varné desce, sklokeramice, halogenu a dokonce i na indukci. Elegance a kvalita v jednom Vnitřní povrchová vrstva obsahující titan zajistí, že připravovaný pokrm se nebude připalovat, a současně poskytne maximální odolnost a spolehlivost po velmi dlouhou dobu. Vnější úprava a silné dno zase perfektně rozvedou teplo po celé ploše hrnce, takže připravované jídlo se bude propékat či vařit rovnoměrně. Rukojeť byla vyrobena tak, aby manipulace s kastrolem byla co nejkomfortnější a celkové čištění co nejrychlejší. Produkt doporučuje šéfkuchař Ondřej Slanina. ODOLNÝ POVRCH 100% BEZPEČNÝ THERMO-SIGNALTM THERMO-FUSIONTM+ KOMPATIBILNOST SNADNÁ ÚDRŽBA VYSOKÁ KVALITA SVĚTOVÁ JEDNIČKA Tento nejprodávanější produkt Kastrol Tefal G2554672 Unlimited jde nakoupit ještě u nás v sekci hrnce. Připravili jsme pro vás ještě jiné zboží ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu! Tento výrobce Tefal pro své zákazníky poskytuje prvotřídní sortiment Přesvědčte se! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás další zboží od výrobce Tefal. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek Kastrol Tefal G2554672 Unlimited s poklicí, 24cm od dodavatele zboží Tefal je dostupný bezpečně online za rozumné peníze! Právě teď jen za 1 699 Kč.