Kávovar Russell Hobbs Luna Stone 26990-56

Kávovar Russell Hobbs RH2699056 Milovníci kávy jistě ocení kávovar značky Russell Hobbs, u kterého vás na první pohled zaujme jeho provedení z... více informací »
Kávovar Russell Hobbs Luna
Značka: Russell Hobbs
2 069 Kč
Ověřit dostupnost
Kávovar Russell Hobbs RH2699056 Milovníci kávy jistě ocení kávovar značky Russell Hobbs, u kterého vás na první pohled zaujme jeho provedení z...

Kávovar Russell Hobbs RH2699056 Milovníci kávy jistě ocení kávovar značky Russell Hobbs, u kterého vás na první pohled zaujme jeho provedení z nerezové oceli v kombinaci s prémiovým přírodním kameninovým povrchem, přístroj tak skvěle doplní každou kuchyni. Jeho velká skleněná nádoba na hotovou kávu, funkce udržování teploty nebo LCD displej patří mezi jeho hlavní výhody. Velká kapacita karafy Pokud očekáváte rodinou návštěvu nebo plánujete posezení s přáteli, jistě oceníte skleněnou karafu, jejíž objem je 1,5 litru, karafa totiž byla navržena tak, aby naplnila až 12 šálků, takže určitě hravě zvládnete pohostit všechny hosty výbornou kávou. Praktický časovač A jestliže milujte chvilky s kávou hned po ránu, po probuzení, pak vám přijde vhod funkce časovače, který lze nastavit až na 24 hodin, můžete se tak probudit a káva na vás bude už čekat hotová. Pomocí LCD displeje s hezkým modrým podsvícením pak jednoduše nastavíte čas, kdy má být káva hotova. Stylový design Kávovar Luna Stone se stane skvělým doplněk každé kuchyně, svým elegantním provedením s prémiovým kameninovým povrchem nádherně zapadne jak do moderních kuchyní, tak i do těch klasických.

Tento neodolatelný kousek Kávovar Russell Hobbs Luna Stone 26990-56 od populární značky Russell Hobbs máte možnost koupit již dnes za výhodné peníze. Aktuálně za super cenu 2 069 Kč.