Klávesnice Canyon CNS-HKB6-CS

Podsvícená klávesnice Canyon CNS-HKB6-CS S podsvícenou klávesnice od Canyonu se díky ergonomickému tvaru bude velice příjemně psát. Klávesy jsou... více informací »
Klávesnice Canyon CNS-HKB6-CS
Značka: Canyon
599 Kč
Ověřit dostupnost
Podsvícená klávesnice Canyon CNS-HKB6-CS S podsvícenou klávesnice od Canyonu se díky ergonomickému tvaru bude velice příjemně psát. Klávesy jsou...

Podsvícená klávesnice Canyon CNS-HKB6-CS S podsvícenou klávesnice od Canyonu se díky ergonomickému tvaru bude velice příjemně psát. Klávesy jsou tiché a pohodlné, tudíž vaše texty budou vznikat jako po másle. K tomu také přijdou vhod multimediální klávesy, jež umožní snazší ovládání přístroje. Práce s touto klávesnicí tak bude absolutně jednoduchá. Užitečné multimediální klávesy Díky ergonomickému tvaru se klávesnice HKB-6 stane přirozenou součástí každé vaší práce na počítači. Prsty na ni budou dopadat zcela přirozeně a zároveň nebudete namáhat zápěstí. Navíc disponuje i množstvím multimediálních kláves, tudíž vám nejen usnadní psaní, ale i spouštění dalších programů. Jedním tlačítkem si tak pustíte oblíbenou hudbu, otevřete kalkulačku nebo e-mail. Do počítače ji jednoduše připojíte skrze kabel zakončený USB konektorem. Tichá a pohodlná tlačítka Při psaní se nebude muset trápit denní dobou. Podsvícené klávesy vám umožní psát ve dne, v noci a to při osvětlení, které vám bude maximálně vyhovovat. Stisky jsou zároveň tiché, tudíž nebudete ani při zběsilém datlování rušit své okolí. Jejich povrch je měkký a pogumovaný, takže i dlouhé psaní maximálně pohodlné. Celý povrch je zároveň chráněn membránovým mechanismem, který zajistí, že bude zařízení bránit před vnikem tekutin a nečistot. Unikátní a oblíbený produkt Klávesnice Canyon CNS-HKB6-CS máte možnost pořídit lehce tu na stránkách umístěný v rubrice notebooky. Nyní můžete získat parádní produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele Canyon. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kousek Klávesnice Canyon CNS-HKB6-CS od známého předního výrobce Canyon jednoduše získáte zde teď právě za super peníze. Nyní pořídíte za 599 Kč.