Klávesnice CANYON HKB-W20, černá (CNSHKBW02CS)

Bezdrátová klávesnice Canyon HKB-W20 Tichá a citlivá bezdrátová klávesnice z řady "Velvet Tread" od firmy Canyon bude oporou každé vaší práce i... více informací »
Klávesnice CANYON HKB-W20
Značka: Canyon
379 Kč
Ověřit dostupnost
Bezdrátová klávesnice Canyon HKB-W20 Tichá a citlivá bezdrátová klávesnice z řady "Velvet Tread" od firmy Canyon bude oporou každé vaší práce i...

Bezdrátová klávesnice Canyon HKB-W20 Tichá a citlivá bezdrátová klávesnice z řady „Velvet Tread“ od firmy Canyon bude oporou každé vaší práce i zábavy. Je kompatibilní se systémy Windows i MacOS, takže její služby můžete využít skutečně kdekoliv a kdykoliv. 10 milionů stisků CANYON HKB-W20 potěší všechny, kdo hledají spolehlivé bezdrátové zařízení, na kterém se zároveň bude psát skutečně přirozeně a se skvělou citlivostí. To zaručují především kvalitní a tiché spínače s životností takřka 10 milionů stisků. Snadné ovládání pak zajistí numerická klávesnice i 13 multimediálních funkcí. Bezdrátové připojení Jednoduše se připojíte bezdrátově v pásmu 2,4 GHz. To při volném prostoru zajistí, že budete moci klávesnici ovládat až ve vzdálenosti 10 m. V balení zároveň naleznete i 2 AAA baterie, takže ji můžete ihned po rozbalení použit. Dokonce disponuje technologií úspory energie, takže se nebudete muset obávat, že budou neustále docházet.

Tento oblíbený kousek Klávesnice CANYON HKB-W20, černá (CNSHKBW02CS) od skvělého a známého výrobce Canyon snadno získáte ještě dnes za příznivou cenu. Aktuálně za 379 Kč.