Klávesnice Genius Slimstar 126, drátová, CZ+SK, černá POUŽITÉ, NE

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Ideální klávesnice do kanceláře Elegantní klávesnice Genius... více informací »
Klávesnice Genius Slimstar 126
Značka: Genius
132 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Ideální klávesnice do kanceláře Elegantní klávesnice Genius...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Ideální klávesnice do kanceláře Elegantní klávesnice Genius Slimstar 126 s nízkoprofilovým provedením a komfortním sklonem je ideální volbou do každé kanceláře. Poskytne vám maximální pohodlí pro každodenní práci na počítači. Mezi její hlavní přednosti patří multimediální klávesy pro rychlé ztlumení zvuku, otevření internetového prohlížeče a jiné. Díky podpoře aplikace Smart Genius je možné si některé klávesy přizpůsobit svým potřebám. Klávesnici snadno připojíte ke svému počítači nebo notebooku pomocí 1,5m USB kabelu. Designový výrobek Klávesnice Genius Slimstar 126, drátová, CZ+SK, černá POUŽITÉ, NE naleznete aktuálně tady a teď na našich stránkách v populární rubrice notebooky. Nyní můžete získat jiné produkty ze zmíněné sekce z pohodlí domova. Přední značka Genius vám představuje skvělé zboží.. Vždyť to vidíte sami.

Hodně prodávaný produkt Klávesnice Genius Slimstar 126, drátová, CZ+SK, černá POUŽITÉ, NE od značky s dlouholetou tradicí Genius snadno můžete sehnat zrovna za báječnou cenu. Nyní získáte od 132 Kč.