Kombinovaná chladnička Amica KGCR 387100 B, A++ ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Energetická třída A++ Naše chladničky mají energetickou třídu... více informací »
Kombinovaná chladnička Amica KGCR 387100 B
Značka: Amica
12 087 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Energetická třída A++ Naše chladničky mají energetickou třídu...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Energetická třída A++ Naše chladničky mají energetickou třídu A++, díky které má nízkou spotřebu energie, což má za následek nižší účty za elektřinu a tím pádem šetří i peníze. Protože každá chladnička pracuje 24 hodin denně, 365 dní v roce, je energetická třídy jedním z klíčových parametrů při výběru chladničky. Ovládání mechanické Není jednoduššího nastavení teploty v chladničce a mrazničce než pomocí otočného knoflíku. Plynulé nastavení chladícího výkonu je velmi snadné a intuitivní, aniž byste museli nastavovat teplotu přesně na míru – stačí zvolit předem definovanou úroveň. Automatické rozmrazování u chladničky Pohodlí a úspora energie díky systému automatického odmrazování chladničky. Zapomeňte na nutnost vyndávání celého obsahu chladničky. Prostorné police na lahve Polička na lahve je ideálním místem na zchlazení oblíbeného vína nebo jiného nápoje. Díky svým malým rozměrům nezabírá mnoho místa, zato ji během horkých letních dní nepochybně oceníte. 3 prostorné a odolné přihrádky ve dveřích Naše chladničky jsou vybaveny variabilními policemi a přihrádkami pro maximální využití prostoru. 3 výsuvné šuplíky v mrazničce Velká kapacita a snadný přístup k mraženým potravinám, to jsou základní výhody šuplíků v našem mrazáku. Šuplíky snadno pojmou velké množství potravin, nebo nádob různých velikostí a tvarů. Osvětlení led Led osvětlení používané v našich chladničkách je mnohem jasnější a bělejší než tradiční osvětlení. Zásuvka na ovoce a zeleninu Přihrádka na ovoce a zeleninu je velice užitečná. Umožňuje, aby různé druhy ovoce a zeleniny byly správně uchovávány. Přihrádky také zabraňují únikům pachů a aromatických látek.

Velmi žádaný produkt Kombinovaná chladnička Amica KGCR 387100 B, A++ ROZBALENO od našeho známého výrobce Amica je k dostání v naší internetové nabídce za příznivou cenu. Výhodně za cenu 12 087 Kč.