Kombinovaná chladnička Amica VC 1522 W, A++ ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Energetická třída A++ Naše chladničky mají energetickou třídu... více informací »
Kombinovaná chladnička Amica VC
Značka: Amica
6 901 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Energetická třída A++ Naše chladničky mají energetickou třídu...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Energetická třída A++ Naše chladničky mají energetickou třídu A++, díky které má nízkou spotřebu energie, což má za následek nižší účty za elektřinu a tím pádem šetří i peníze. Protože každá chladnička pracuje 24 hodin denně, 365 dní v roce, je energetická třídy jedním z klíčových parametrů při výběru chladničky. Ovládání mechanické Není jednoduššího nastavení teploty v chladničce a mrazničce než pomocí otočného knoflíku. Plynulé nastavení chladícího výkonu je velmi snadné a intuitivní, aniž byste museli nastavovat teplotu přesně na míru – stačí zvolit předem definovanou úroveň. Univerzální dvířka U všech modelů chladniček Amica máte možnost výběru levého nebo pravého otevírání dveří. Zásuvka na ovoce a zeleninu Přihrádka na ovoce a zeleninu je velice užitečná. Umožňuje, aby různé druhy ovoce a zeleniny byly správně uchovávány. Přihrádky také zabraňují únikům pachů a aromatických látek. 3 prostorné a odolné přihrádky ve dveřích Naše chladničky jsou vybaveny variabilními policemi a přihrádkami pro maximální využití prostoru. 3 výsuvné šuplíky v mrazničce Velká kapacita a snadný přístup k mraženým potravinám, to jsou základní výhody šuplíků v našem mrazáku. Šuplíky snadno pojmou velké množství potravin, nebo nádob různých velikostí a tvarů. Osvětlení led Led osvětlení používané v našich chladničkách je mnohem jasnější a bělejší než tradiční osvětlení.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Kombinovaná chladnička Amica VC 1522 W, A++ ROZBALENO od populárního výrobce Amica máte možnost dostat zrovna dneska napořád výhodně! Ve skvělé akci za 6 901 Kč.