Kombinovaná chladnička Amica VC 1802 AFX VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má kosmetické vady, deformace. Kombinovaná chladnička Amica VC 1802 AFX... více informací »
Kombinovaná chladnička Amica VC 1802 AFX VADA VZHLEDU
Značka: Amica
9 451 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má kosmetické vady, deformace. Kombinovaná chladnička Amica VC 1802 AFX...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má kosmetické vady, deformace. Kombinovaná chladnička Amica VC 1802 AFX Kombinovaná chladnička Amica VC 1802 AFX se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou spadá do kategorie A++, což ušetří vaše finance. K dispozici nabídne prostory o objemu 180 l v chladící části s do mrazáku se vejde 70 l. Energetická třída Při výběru chladničky hraje energetická třída nemalou roli, jelikož se jedná o spotřebič, který je v provozu 24 hodin denně a to po celý rok. Chladnička třídy A++ vám neušetří jen finance, ale napomáhá k menšímu zatížení životního prostředí. Dotykové ovládání Zcela intuitivní a jednoduché ovládání je zprostředkováno dotykovým panelem, s jehož pomocí zcela bez problémů rychle nastavíme požadovanou teplotu pro vnitřní prostory spotřebiče. Fresh zóna Fresh zóna poskytuje potravinám chladnější vzduch než zbytek chladničky, proto si udrží svou čerstvost, chuť, výživové hodnoty a vůni po mnohem delší dobu. No Frost Technologie No Frost využívá cirkulace studeného vzduchu tak, aby se nevytvářela nechtěná námraza a nutnost rozmrazovat spotřebič. Díky této funkci si ušetříte práci a čas. Supermrazení Supermrazení se postará o rychlé zmrazení čerstvě přidaných potravin, které si díky tomuto procesu udrží své vitamíny a chuť po mnohem delší dobu. Funkci lze nastavit na 24 či 48 hodin, poté se automaticky vypne. VitControl Plus Speciální zásuvka VitControl Plus vytváří ideální podmínky pro skladování ovoce a zeleniny. Vše je možné díky nastavitelné vlhkosti a FreshPad podložky, která zabraňuje přímému kontaktu potravin se zásuvkou. Variabilita Přizpůsobte si lednici přesně podle vašich individuálních potřeb a preferencí. Chladnička je vybavena variabilními policemi a přihrádkami, s nimiž můžete manipulovat a využít maximální množství prostoru. Univerzální dvířka Nenechte se nijak omezovat otevíráním dvířek. Tento model nabízí možnost výběru mezi levým nebo pravým otevíráním dveří, proto je jen na vás, jakou variantu preferujete nebo, jaké jsou vaše prostorové možnosti. LED osvětlení LED osvětlení uvnitř spotřebiče zalištuje lepší orientaci v prostoru a poskytuje mnohem jasnější a bělejší barvu než tradiční žárovky. Držák na lahve Držák na lahve se skvěle hodí pro vychlazení vašeho oblíbeného vína, zároveň umožní efektivnější využití vnitřního prostoru a v horkých letních dnech vám chlazený nápoj přijde vhod.Tento akční a ve slevě výrobek Kombinovaná chladnička Amica VC 1802 AFX VADA VZHLEDU, ODĚRKY lze sehnat ještě tady na našem webu v oblíbené rubrice s mrazákem dole. Nyní najdete oblíbené výrobky z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další produkty značky Amica. Najdete je níže na této stránce. Oblíbený dodavatel Amica svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní zboží.. Udělejte si radost.

Zcela unikátní produkt Kombinovaná chladnička Amica VC 1802 AFX VADA VZHLEDU, ODĚRKY pocházející od značky Amica naleznete tady za zcela nejnižší cenu! Výhodně za 9 451 Kč.