Kombinovaná chladnička Electrolux LTB1AF28W0, 201/41l,

Kombinovaná chladnička Electrolux LTB1AF28W0 Kombinovaná lednice s mrazákem Electrolux s kapacitou 201 l/41 l vám přináší dostatek... více informací »
Kombinovaná chladnička Electrolux LTB1AF28W0
Značka: Electrolux
8 009 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovaná chladnička Electrolux LTB1AF28W0 Kombinovaná lednice s mrazákem Electrolux s kapacitou 201 l/41 l vám přináší dostatek...

Kombinovaná chladnička Electrolux LTB1AF28W0 Kombinovaná lednice s mrazákem Electrolux s kapacitou 201 l/41 l vám přináší dostatek prostoru pro uchování velkého množství potravin pro celou rodinu. V lednici naleznete průhlednou zásuvku na ovoce a zeleninu, která pojme i větší kusy potravin. Technologie LowFrost S technologií LowFrost již nebudete muset odmrazovat tak často. Snižuje množství vytvořené námrazy a tím šetří váš čas i spotřebu energie. LED osvětlení Užívejte si skvělé osvětlení potravin, díky kterému budete mít vždy přehled o uspořádaní potravin. Navíc mají energeticky úsporné žárovky desetkrát menší spotřebu energie než standardní osvětlení. Jednoduché ovládání Pomocí elektronického ovládání je nastavení lednice opravdu snadné. Na LCD displeji se zobrazí nastavená teplota, takže budete mít o teplotě uvnitř lednice přehled. Kvalitní a oblíbený výrobek jde koupit rovnou tady a teď na našem webu ve známé rubrice s mrazákem nahoře. Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této známé kategorie snadno online.

Tento kvalitní a levný produkt Kombinovaná chladnička Electrolux LTB1AF28W0, 201/41l, od spolehlivého výrobce Electrolux můžete sehnat v naší aktuální nabídce za výhodnou cenu. Akční cena od 8 009 Kč.