Kombinovaná chladnička s mrazákem nahoře Amica VJ 12324 W VADA VZ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má lehkáou deformaci boků. Kombinovaná chladnička Amica VJ 12324 W Kombinovaná... více informací »
Kombinovaná chladnička s mrazákem nahoře
Značka: Amica
6 019 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má lehkáou deformaci boků. Kombinovaná chladnička Amica VJ 12324 W Kombinovaná...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má lehkáou deformaci boků. Kombinovaná chladnička Amica VJ 12324 W Kombinovaná chladnička Amica VJ 12324 W se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. K dispozici nabídne prostory o objemu 138 l v chladící části s do mrazáku se vejde 24 l. Univerzální dvířka Nenechte se nijak omezovat otevíráním dvířek. Tento model nabízí možnost výběru mezi levým nebo pravým otevíráním dveří, proto je jen na vás, jakou variantu preferujete nebo, jaké jsou vaše prostorové možnosti. Mechanické ovládání Zcela intuitivní a jednoduché ovládání je zajištěno ovládacím knoflíkem, umístěným uvnitř chladničky, s jehož pomocí zcela bez problémů rychle nastavíte požadovanou teplotu. Automatické rozmrazování Chladnička nabízí automatické rozmrazování, čímž vám ušetří práci a zejména čas, který byste museli věnovat manuálnímu rozmrazování. Safety Glass Nemusíte se bát vložit na police i těžké hrnce s jídlem jelikož jsou vybaveny speciálním Safety Glass, které vydrží i velký nápor hmotnosti. Variabilní vnitřní prostory Přizpůsobte si lednici přesně podle vašich individuálních potřeb a preferencí. Chladnička je vybavena variabilními policemi a přihrádkami, s nimiž můžete manipulovat a využít maximální množství prostoru. Tento vynikající výrobek Kombinovaná chladnička s mrazákem nahoře Amica dostanete pohodlně na našich stránkách zařazený v kategorii s mrazákem nahoře! Najděte si další produkty ve zmíněné kategorii za báječnou cenu!

Akční a ve slevě produkt Kombinovaná chladnička s mrazákem nahoře Amica VJ 12324 W VADA VZ od kvalitní společnosti Amica jednoduše naleznete aktuálně za super cenu. V akci za cenu 6 019 Kč.