Kombinovaná chladnička Samsung RB38T600DSA/EF, 273/112l POUŽITÉ,

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nekompletní příslušenství, škrábance, deformace na předku lednice. Space... více informací »
Kombinovaná chladnička Samsung RB38T600DSA/EF
Značka: Samsung
11 592 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nekompletní příslušenství, škrábance, deformace na předku lednice. Space...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má nekompletní příslušenství, škrábance, deformace na předku lednice. Space Max – více prostoru pro vaše zásoby Space Max nabízí až o 30 % vyšší čistou kapacitu než srovnatelné modely Samsung se stejnými vnějšími rozměry. Zásluhu na tom mají tenké vnitřní stěny, které poskytují více prostoru. Silná izolace spotřebiče je i přesto zachována. Power Cool / Power Freeze Mezi chytré funkce patří také rychlý chladící a mrazící výkon. Při vložení nových potravin, ať už do lednice či mrazáku, stačí stisknout tlačítko Power Cool či Power Freeze. To zajistí, že do dané části fouká intenzivní studený vzduch, který rychle zchladí vaše potraviny. Rovnoměrná distribuce chladného vzduchu Chladící systém All around cooling přináší rovnoměrnou distribuci chladného vzduchu do všech úrovních lednice. O vše se starají průduchy umístěné na několika místech v interiéru spotřebiče. O vaše potraviny je tak perfektně postaráno a to o všechny, ať už je do lednice umístíte kdekoli. Digitální invertor Technologie s digitálním invertorem automaticky reguluje teplotu a upravuje rychlost v závislosti na potřebě chlazení. Díky této technologii se udržuje stálá vnitřní teplota chladničky a zároveň se zvyšuje energetická účinnost a životnost spotřebiče. Rozmrazování? Už nikdy více Technologie No Frost odvádí vlhkost směrem ven, čímž zabraňuje tvorbě ledu v chladničce i mrazáku a udržuje zde stálou teplotu. S tímto systémem chladí spotřebič rychleji, čímž se snižuje zatížení chladicího systému a prodlužuje se jeho životnost. Až 4 láhve ve dveřích Využít můžete také prostor ve dveřích a nyní díky většímu prostoru lze do dveří vložit až 4 láhve. Nebudou vám tak zabírat místo na policích a vy tak budete mít větší prostor pro skladování potravin. Odolná zadní strana Zadní část lednice teď vyčistíte ještě snadněji. Hladký bezpečnostní kryt Clean Back slouží pro ukrytí bezpečnostních cívek a kabelů, které zároveň chrání od nečistot a před nárazy.
Velmi žádaný produkt Kombinovaná chladnička Samsung RB38T600DSA/EF, 273/112l POUŽITÉ, máte možnost pořídit rovněž tady a teď na našem webu v populární kategorii s mrazákem dole. Nyní si můžete koupit zlevněné produkty z této známé sekce za super cenu! Tento výrobce Samsung má v nabídce vysoce kvalitní výrobky.. A to je teprve začátek. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od výrobce Samsung. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Kombinovaná chladnička Samsung RB38T600DSA/EF, 273/112l POUŽITÉ, od spolehlivého výrobce Samsung pohodlně dostanete ještě dnes skutečně levně. Zrovna teď v akci za 11 592 Kč.