Kombinovaná lednice AEG RDB414F1AW,90/29l OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kombinovaná lednice Kombinovaná lednice AEG RDB414F1AW... více informací »
Kombinovaná lednice AEG RDB414F1AW
Značka: neuvedeno
7 401 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kombinovaná lednice Kombinovaná lednice AEG RDB414F1AW...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kombinovaná lednice Kombinovaná lednice AEG RDB414F1AW přináší dostatek prostoru pro uchování potravin. Lednička je vybavena beznámrazovou technologií LowFrost, která urychluje proces odmrazování a redukuje tvorbu námrazy. Spotřebič spadá do energetické třídy F. Hlučnost dosahuje pouze 39 dB. Celý vnitřní prostor je osvětlen pomocí LED osvětlení, které se nezahřívá a déle vydrží. Dostatek místa Kapacita chladničky činí 90 litrů a její vnitřní prostor je rozdělen pomocí 3 skleněných polic. Nechybí zde ani šuplík z průhledného plastu na ovoce a zeleninu. Další přihrádky, například pro vysoké nádoby nebo menší mléčné výrobky, jsou umístěny na dveřích chladničky. Mrazák o objemu 26 litrů je rozdělen pomocí jedné police, takže vznikají dva prostory pro uchování zmrazených potravin. Jednoduché ovládání Elektronické ovládání vám dovolí jednoduše a přesně nastavit podmínky pro ideální skladování potravin. Všechny funkce snadno nastavíte a vše zkontrolujete na digitálním ovládacím panelu. Chladnička je vybavena odděleným ovládáním chladícího a mrazícího prostoru, díky čemuž budete mít vždy dokonalou kontrolu nad všemi potravinami. Velká zásuvka na zeleninu Prostorná zásuvka na ovoce a zeleninu uvnitř lednice nabízí velký prostor pro uskladnění potravin. Zásuvka je průhledná, takže přehledně uvidíte veškeré uskladněné kusy. Nejprodávanější produkt Kombinovaná lednice AEG RDB414F1AW,90/29l OBAL jde nakoupit lehce tu v kategorii s mrazákem nahoře. Máme pro vás ještě další produkty z této oblíbené sekce za akční cenu!

Velmi prodávaný produkt Kombinovaná lednice AEG RDB414F1AW,90/29l OBAL POŠKOZEN pocházející od značky neuvedeno lze pořídit ještě dnes za parádní cenu! Ve skvělé akci za 7 401 Kč.