Kombinovaná lednice Electrolux LTB1AF24W0,164/41l

Kombinovaná lednice Electrolux LTB1AF24W0 Kombinovaná lednice s mrazákem Electrolux s kapacitou 164 l/41 l vám nabízí velký prostor... více informací »
Kombinovaná lednice Electrolux LTB1AF24W0
Značka: Electrolux
7 790 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovaná lednice Electrolux LTB1AF24W0 Kombinovaná lednice s mrazákem Electrolux s kapacitou 164 l/41 l vám nabízí velký prostor...

Kombinovaná lednice Electrolux LTB1AF24W0 Kombinovaná lednice s mrazákem Electrolux s kapacitou 164 l/41 l vám nabízí velký prostor pro uchování velkého množství potravin pro celou rodinu. V lednici naleznete průhlednou zásuvku na ovoce a zeleninu, která pojme i větší kusy potravin. Technologie LowFrost S technologií LowFrost již nebudete muset odmrazovat tak často. Snižuje množství vytvořené námrazy a tím šetří váš čas i spotřebu energie. LED osvětlení Užívejte si skvělé osvětlení vnitřního prostoru, díky kterému budete mít vždy přehled o uspořádaní potravin. Navíc mají energeticky úsporné žárovky desetkrát menší spotřebu energie než standardní osvětlení. Jednoduché ovládání Pomocí elektronického ovládání je nastavení lednice opravdu snadné. Na LCD displeji se zobrazí nastavená teplota, takže budete mít o teplotě uvnitř lednice přehled.
Akční produkt Kombinovaná lednice Electrolux LTB1AF24W0,164/41l máte možnost najít bezprostředně tady a teď na našem webu umístěný v kategorii s mrazákem nahoře. Podívejte se na akční produkty z této známé kategorie v akci! U zákazníků oblíbená značka Electrolux svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní sortiment za super ceny! Udělejte si radost! Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další kvalitní produkty od značky Electrolux. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Kombinovaná lednice Electrolux LTB1AF24W0,164/41l od známého výrobce Electrolux jednoduše získáte zde teď pořád výhodně. Aktuálně za super cenu 7 790 Kč.