Kombinovaná lednice s mrazákem dole Amica VC 1802 AFW, A++

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má diry v zadním plášti - bez vlivu na funkci. Energetická třída A++... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Amica VC 1802
Značka: Amica
9 021 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má diry v zadním plášti - bez vlivu na funkci. Energetická třída A++...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má diry v zadním plášti – bez vlivu na funkci. Energetická třída A++ Chladničky mají energetickou třídu A++, díky které má nízkou spotřebu energie, což má za následek nižší účty za elektřinu a tím pádem šetří i peníze. Protože každá chladnička pracuje 24 hodin denně, 365 dní v roce, je energetická třída jedním z klíčových parametrů při výběru chladničky. Fresh zóna Potraviny uložené v prostoru Fresh Zone zůstávají čerstvé až třikrát déle, než potraviny skladované za standardních podmínek. Zachovávají si také všechny výživné vlastnosti, chuť, vůni a vitamíny. Teplota v prostoru Fresh Zone je vždy nižší než ve chladničce a pohybuje se v rozmezí 0 až 3 ˚C. Díky vhodné teplotě a vlhkosti vzduchu je prostor Fresh Zone ideální místo na uložení masa, uzenin, ryb a sýrů. No Frost Systém No Frost zaručuje, že nikdy nebudete muset mrazničku rozmrazovat. Díky systému cirkulace studeného vzduchu mají potraviny zajištěnou optimální a stálou teplotu a přebytek vlhkosti je odváděn ven. V důsledku toho v prostoru mrazničky nevzniká námraza. Zásuvka Vitcontrol Plus Užijte si svěžest nakoupených potravin déle! Zásuvka VitControl Plus vytváří jedinečné prostředí pro ovoce a zeleninu, díky které můžete ručně nastavit úroveň vlhkosti. Speciální FreshPad podložka chrání potraviny, aby se nedotýkaly přímo dna zásuvky. Díky unikátně konstruovaným otvorům ve tvaru diamantu se molekuly vody účinně oddělují od vložených potravin. Až 3x déle čerstvé ovoce a zelenina! Univerzální dvířka U všech modelů chladniček Amica máte možnost výběru levého nebo pravého otevírání dveří. Intuitivní ovládání Díky intuitivnímu dotykovému ovládacímu panelu můžete snadno ovládat všechny funkce chladničky. Prostorné přihrádky ve dveřích Chladničky jsou vybaveny variabilními policemi a přihrádkami pro maximální využití prostoru. Výsuvné šuplíky – 3 ks Velká kapacita a snadný přístup k mražených potravin, to jsou základní výhody šuplíků v našem mrazáku. Šuplíky snadno pojmou velké množství potravin, nebo nádob různých velikostí a tvarů. Police na láhve Speciální držák na lahve je ideální na vychlazení vašeho oblíbeného vína nebo piva. Díky malým rozměrům nezabere mnoho prostoru. V horkých dnech pak oceníte jeho užitečnost a budete mít vychlazené nápoje vždy po ruce. Osvětlení LED LED osvětlení používané v našich chladničkách je mnohem jasnější a bělejší než tradiční osvětlení.

Kvalitní a žádaný výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem dole Amica VC 1802 AFW, A++ od přední společnosti Amica jednoduše naleznete právě za mimořádně nízkou cenu! Ceny již od 9 021 Kč.