Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko CSA240K31SN MinFrost OBA

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko CSA240K31SN MinFrost... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko CSA240K31SN MinFrost
Značka: Beko
6 590 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko CSA240K31SN MinFrost...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko CSA240K31SN MinFrost Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko CSA240K31SN se stane nedílnou součástí vaší kuchyně. Chladící část nabízí chladící prostor o objemu 142 l a do mrazáku se vejde až 87 l potravin. Chladící prostory Vnitřní prostor chladničky je rozdělen 2 + 1 skleněnými policemi, které lze nastavit podle vlastních preferencí a uspořádat si vnitřní prostor. Dále se zde nachází zásuvka vhodná do pro skladování ovoce a zeleniny společně s přihrádkami na boční stěně dvířek, které poskytují další úložný prostor. Vlastnosti mrazáku Třída mrazení u tohoto spotřebiče je 4*. Mrazící kapacita je 3,5 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu či poruše zařízení je akumulační doba až 16 hodin. MinFrost Díky technologii MinFrost bude docházet k menší tvorbě námrazy, díky čemuž dojde k úspoře energie a méně frekventované nutnosti spotřebič odmrazovat, což vám ušetří váš čas. LED osvětlení LED osvětlení uvnitř lednice poskytuje lepší orientaci v prostoru, díky čemuž vždy rychle najdete vše co hledáte. Flexibilní dvířka Nastavte si otevírání dvířek dle prostorových možností vaší kuchyně či vašich vlastních preferencí. Tímto způsobem budete moci umístit spotřebič na jakékoli místo a být si jistí, že skvěle zapadne.
Výjimečný a žádaný kus můžete najít v pohodě tady na našich stránkách umístěný v rubrice s mrazákem dole. Nyní získáte skvělé kusy z této populární sekce za outletovou cenu. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od dodavatele Beko. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko CSA240K31SN MinFrost OBA od dodavatele zboží Beko snadno můžete najít momentálně na webu za příznivou cenu! Aktuálně v akci od 6 590 Kč.