Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko CSA270M31WN MinFrost OBA

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko CSA270M31WN MinFrost... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko
Značka: Beko
6 641 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko CSA270M31WN MinFrost...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko CSA270M31WN MinFrost Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko CSA270M31WN se stane nedílnou součástí vaší kuchyně. Chladící část nabízí chladící prostor o objemu 175 l a do mrazáku se vejde až 87 l potravin. Chladící prostory Vnitřní prostor chladničky je rozdělen 2 + 1 skleněnými policemi, které lze nastavit podle vlastních preferencí a uspořádat si vnitřní prostor. Dále se zde nachází zásuvka vhodná do pro skladování ovoce a zeleniny společně s přihrádkami na boční stěně dvířek, které poskytují další úložný prostor. Vlastnosti mrazáku Třída mrazení u tohoto spotřebiče je 4*. Mrazící kapacita je 4 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu či poruše zařízení je akumulační doba až 16 hodin. MinFrost Díky technologii MinFrost bude docházet k menší tvorbě námrazy, díky čemuž dojde k úspoře energie a méně frekventované nutnosti spotřebič odmrazovat, což vám ušetří váš čas. LED osvětlení LED osvětlení uvnitř lednice poskytuje lepší orientaci v prostoru, díky čemuž vždy rychle najdete vše co hledáte. Flexibilní dvířka Nastavte si otevírání dvířek dle prostorových možností vaší kuchyně či vašich vlastních preferencí. Tímto způsobem budete moci umístit spotřebič na jakékoli místo a být si jistí, že skvěle zapadne.
Vysoce kvalitní produkt Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko CSA270M31WN MinFrost OBA je k sehnání nyní na stránkách v oblíbené rubrice s mrazákem dole! Nyní pořídíte ještě ostatní výrobky z této populární sekce ve výhodné akci.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Kombinovaná lednice s mrazákem dole Beko CSA270M31WN MinFrost OBA od naší známé značky Beko jde nakoupit na našich stránkách teď právě skutečně levně! Výhodně za super cenu 6 641 Kč.