Kombinovaná lednice s mrazákem dole Candy CHICS 5182WN VADA VZHLE

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Candy CHICS 5182WN Kombinovaná... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Candy CHICS 5182WN
Značka: neuvedeno
5 409 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Candy CHICS 5182WN Kombinovaná...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Candy CHICS 5182WN Kombinovaná lednice s mrazákem dole Candy CHICS 5182WN se stane nedílnou součástí vaší kuchyně. Chladící část nabízí chladící prostor o objemu 191 l a do mrazáku se vejde až 63 l potravin. Chladící prostory Vnitřní prostor chladničky je rozdělen 3 + 1 skleněnými policemi, které lze nastavit podle vlastních preferencí a uspořádat si vnitřní prostor. Dále se zde nachází zásuvka vhodná do pro skladování ovoce a zeleniny společně s přihrádkami na boční stěně dvířek, které poskytují další úložný prostor. Vlastnosti mrazáku Třída mrazení u tohoto spotřebiče je 4*. Tato část je rozdělena pomocí 3 zásuvek, do kterých přehledně uložíte vše potřebné. Mrazící kapacita je 3 kg potravin za 24 hodin. LED osvětlení Vnitřní prostory chladničky jsou opatřeny LED osvětlením, které hravě nasvítí celý prostor, díky čemuž se budete lépe orientovat. Navíc jsou energeticky méně náročné oproti standardním žárovkám, což vede k úspoře peněz. Tento velmi oblíbený produkt Kombinovaná lednice s mrazákem dole Candy CHICS 5182WN VADA VZHLE jde koupit již dnes na našem webu v oblíbené sekci s mrazákem dole. Mrkněte na nové výrobky z této známé rubriky ve výprodejové akci!

Oblíbený produkt Kombinovaná lednice s mrazákem dole Candy CHICS 5182WN VADA VZHLE od společnosti s výborným jménem neuvedeno máte možnost získat na našich stránkách teď právě opravdu levně! Ceny již od 5 409 Kč.