Kombinovaná lednice s mrazákem dole Candy CHSB 6186 W VADA VZHLED

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Úsporná lednice Vnitřní prostor chladničky o kapacitě 219 litrů... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Candy
Značka: Candy
7 192 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Úsporná lednice Vnitřní prostor chladničky o kapacitě 219 litrů...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Úsporná lednice Vnitřní prostor chladničky o kapacitě 219 litrů je rozdělen pomocí 2+1 nastavitelných skleněných polic. Dále se uvnitř nachází Crisper zásuvka na ovoce a zeleninu a Chiller zásuvka s teplotou 0 – +3°C. Nechybí ani držák na víno a vajíčka. Ve dveřích jsou umístěny 3 další přihrádky. Mrazák má objem 86 litrů, je rozdělen do 3 šuplíků a jeho mrazicí výkon činní 4 kg/24 hodin. O větší komfort se postará automatické odmrazování. Vlastnosti: Energetická třída D Automatické odmrazování chladničky Invertorový kompresor – tichý chod, nízká spotřeba Crisper zásuvka na ovoce a zeleninu Chiller zásuvka s teplotou 0 – +3°C Osvětlení LED na stropu chladničky Výměnný závěs dveří Držák na vajíčka i víno
Velmi prodávaný kousek Kombinovaná lednice s mrazákem dole Candy CHSB 6186 W VADA VZHLED můžete získat snadno tady u nás v rubrice s mrazákem dole! Prozkoumejte parádní produkty z této známé kategorie za parádní cenu.

Ve slevě výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem dole Candy CHSB 6186 W VADA VZHLED od výrobce se zárukou kvality Candy dostanete tady teď za nejnižší cenu. Nabídka již od 7 192 Kč.