Kombinovaná lednice s mrazákem dole Candy CMCL5144W VADA VZHLEDU,

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má mírné deformace na stranách, odřeniny, důlky. Kombinovaná lednice s... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Candy
Značka: Candy
5 999 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má mírné deformace na stranách, odřeniny, důlky. Kombinovaná lednice s...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má mírné deformace na stranách, odřeniny, důlky. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Candy CMCL5144W Kombinovaná lednice s mrazákem dole Candy CMCL5144W se stane nepostradatelnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie A++, která vám ušetří finance. Nabízí chladící část o objemu 153 l a mrazák s kapacitou 52 l, což poskytuje dostatečné množství prostoru pro skladování potravin. Vnitřní prostory Chladnička obsahuje 2 + 1 nastavitelné police, díky nimž si můžete vnitřní prostory přizpůsobit svým potřebám a preferencím v danou chvíli. Dále se zde nachází praktická zásuvka vhodná pro uchovávání ovoce a zeleniny, která je zachová déle čerstvé. Na vnitřní straně dvířek jsou další úložné prostory v podobě přihrádek. Police jsou vyrobeny z kvalitního skla, což zajišťuje jejich vysokou odolnost. Praktický mrazák Mrazák je rozdělen pomocí dvou transparentních zásuvek, díky kterým budete mít skvělý přehled o jejich obsahu. Mrazící kapacita mrazáku je 2,5 kg za 24 hodin. Osvětlení & Hluk Spotřebič je také vybaven LED osvětlením, které poskytuje lepší orientaci v prostoru. Hladina hluku u chladničky Candy CMCL5144W je pouhých 39 dB, proto o jejím chodu nebudete ani vědět. Čisté linie Na první pohled vás zaujme svým jednoduchým designem a kompaktními rozměry, které se skvěle hodí do jakéhokoli interiéru.

Velmi žádaný produkt Kombinovaná lednice s mrazákem dole Candy CMCL5144W VADA VZHLEDU, od značky s dlouholetou tradicí Candy snadno pořídíte zde teď za akční cenu! Nyní pořídíte jen za 5 999 Kč.