Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje N6A2XL4 VADA VZHLEDU,

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má škrábance, deformace pravá strana. Kombinovaná lednice s mrazákem dole... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje N6A2XL4 VADA
Značka: Gorenje
9 451 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má škrábance, deformace pravá strana. Kombinovaná lednice s mrazákem dole...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má škrábance, deformace pravá strana. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje N6A2XL4 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje N6A2XL4 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie A++, která vám ušetří vaše finance a životní prostředí. Celkový objem chladící části je 203 l a mrazák pojme 99 l, což poskytuje dostatečné místo pro uskladnění potravin. No Frost Plus Užitečná funkce No Frost Plus zabraňuje tvorbě námrazy v mrazničce, ale také v chladící části spotřebiče, čímž vám ušetří práci a čas. K lepším výsledkům ji pomáhají dva na sobě nezávislé okruhy, které rovnoměrně distribuují chladný vzduch. IonAir s MultiFlow 360° Technologie, která se stará o rovnoměrnou distribuci ionizovaného vzduchu, který je rozváděn pomocí 14 ventilačních otvorů. V každém rohu lednice bude konstantní chladný vzduch obohacen o ionty odstraňující nepříjemné pachy. FastFreeze Tato funkce mrazí čerstvě přidané potraviny při -24 °C, díky tomuto si zachovají své nutriční hodnoty, chuť a vůni v dlouhodobém horizontu. Po dvou dnech se vypne a přejde do běžného režimu chlazení. Zásuvka CrispZone s HumidityControl Zásuvka CrispZone s HumidityControl je ideální pro dlouhodobé skladování ovoce a zeleniny. Díky nízké teplotě a regulaci vlhkosti jsou potraviny dlouhodobě čerstvé a plné chuti. EcoMode EcoMode se skvěle hodí, když odjíždíte na dovolenou nebo jste dlouhodobě mimo domov. Funkce se stará o efektivní zacházení s energií a její šetření. AdaptTech Inteligentní systém chladničky byl vyvinut, aby sledoval frekvenci jejího využívání a vaše zvyky. Pomocí konstantní analýzy si lednička vyhodnotí, jakým způsobem má nakládat s chladným vzduchem a teplotou, což vede ke snížení spotřeby energie a uchování potravin v perfektním stavu. SensoTech Jednoduché a intuitivní ovládání pomocí LED dotykového displeje, který umožní rychlé nastavení požadované teploty a funkcí lednice. LED osvětlení LED osvětlení ve vnitřních prostorech lednice se stará o lepší orientaci v prostoru a rychlejší nalezení hledané potraviny.Hodně oblíbený produkt můžete nakoupit lehce tu na našem webu v kategorii s mrazákem dole! Mrkněte na jiné produkty ve zmiňované kategorii za super ceny! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další kousky od výrobce Gorenje. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Gorenje poskytuje špičkové zboží. se zárukou dlouhé životnosti.

Nový produkt Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje N6A2XL4 VADA VZHLEDU, od značky s dlouholetou historií Gorenje pohodlně pořídíte tady teď za rozumné peníze! Cena od 9 451 Kč.