Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK418ECW4

Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK418ECW4 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK418ECW4 se stane spolehlivým pomocníkem ve vaší... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje
Značka: Gorenje
10 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK418ECW4 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK418ECW4 se stane spolehlivým pomocníkem ve vaší...

Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK418ECW4 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK418ECW4 se stane spolehlivým pomocníkem ve vaší domácnosti. Řadí se do energetické třídy E, a tedy se chová úsporně jak k vašim financím, tak i životnímu prostředí. Celkový objem chladicí části činí 171 l a mrazák pojme 85 l. Poskytuje tedy dostatečný prostor pro uskladnění potravin. Již žádné rozmrazování Zbavte se nadobro nepříjemné rutiny pravidelného rozmrazování ledničky. Funkce NoFrostPlus zcela brání tvorbě ledu v mrazicím prostoru, což vede k nižší spotřebě energie. V chladicí části spotřebiče technologie NoFrostPlus optimalizuje mikroklima tak, aby potraviny zůstaly déle čerstvé. LED osvětlení, které dlouho vydrží LED žárovky jsou vynikající volbou do chladniček, protože jsou vysoce účinné a ve srovnání s běžnými žárovkami mají delší životnost a spotřebovávají výrazně méně energie. Easy Tray Speciálně navržená zásuvka v podobě podnosu v mrazicí přihrádce vám umožní mít skvělý přehled o uložených mražených potravinách – i to, které je uloženo úplně vzadu, nelze přehlédnout. Umístění zásuvky je na horní části mrazáku. Zásuvku lze vysunout až do krajní polohy, abyste dosáhli na všechny věci v zásuvce.
Nový produkt lze sehnat prostě tu v oblíbené kategorii s mrazákem dole! Připravili jsme pro vás nové kusy z této rubriky na pár kliknutí. Tato značka Gorenje má na skladě velmi kvalitní sortiment. Udělejte si radost. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete více kousků od značky Gorenje. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK418ECW4 od dodavatele s dobrým jménem Gorenje lze nakoupit na našich stránkách nyní za extra cenu! Zrovna teď v akci za 10 990 Kč.