Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK418ECW4 OBAL POŠKO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK418ECW4... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje
Značka: neuvedeno
9 491 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK418ECW4...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK418ECW4 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK418ECW4 se stane spolehlivým pomocníkem ve vaší domácnosti. Řadí se do energetické třídy E, a tedy se chová úsporně jak k vašim financím, tak i životnímu prostředí. Celkový objem chladicí části činí 171 l a mrazák pojme 85 l. Poskytuje tedy dostatečný prostor pro uskladnění potravin. Již žádné rozmrazování Zbavte se nadobro nepříjemné rutiny pravidelného rozmrazování ledničky. Funkce NoFrostPlus zcela brání tvorbě ledu v mrazicím prostoru, což vede k nižší spotřebě energie. V chladicí části spotřebiče technologie NoFrostPlus optimalizuje mikroklima tak, aby potraviny zůstaly déle čerstvé. LED osvětlení, které dlouho vydrží LED žárovky jsou vynikající volbou do chladniček, protože jsou vysoce účinné a ve srovnání s běžnými žárovkami mají delší životnost a spotřebovávají výrazně méně energie. Easy Tray Speciálně navržená zásuvka v podobě podnosu v mrazicí přihrádce vám umožní mít skvělý přehled o uložených mražených potravinách – i to, které je uloženo úplně vzadu, nelze přehlédnout. Umístění zásuvky je na horní části mrazáku. Zásuvku lze vysunout až do krajní polohy, abyste dosáhli na všechny věci v zásuvce. Ve slevě kus máte možnost koupit bez obtíží tu na našem webu zařazený v sekci s mrazákem dole! Podívejte se na oblíbené produkty z této oblíbené kategorie za internetové ceny!

Oblíbený a akční výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK418ECW4 OBAL POŠKO od dodavatele zboží neuvedeno snadno můžete sehnat na našich stránkách nyní ve slevě. Momentálně v akci za 9 491 Kč.