Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6192AW4 OBAL POŠKO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6192AW4... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6192AW4
Značka: Gorenje
12 341 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6192AW4...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6192AW4 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6192AW4 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie A++, která vám ušetří vaše finance a životní prostředí. Celkový objem chladící části je 203 l a mrazák pojme 99 l, což poskytuje dostatečné místo pro uskladnění potravin. No Frost Plus Užitečná funkce No Frost Plus zabraňuje tvorbě námrazy v mrazničce, ale také v chladící části spotřebiče, čímž vám ušetří práci a čas. IonAir s MultiFlow 360° Technologie, která se stará o rovnoměrnou distribuci ionizovaného vzduchu, který je rozváděn pomocí ventilačních otvorů. V každém rohu lednice bude konstantní chladný vzduch obohacen o ionty odstraňující nepříjemné pachy. FastFreeze Tato funkce mrazí čerstvě přidané potraviny při -24 °C, díky tomuto si zachovají své nutriční hodnoty, chuť a vůni v dlouhodobém horizontu. Po dvou dnech se vypne a přejde do běžného režimu chlazení. CrispZone s HumidityControl Zásuvka CrispZone s HumidityControl je ideální pro dlouhodobé skladování ovoce a zeleniny. Díky nízké teplotě a regulaci vlhkosti jsou potraviny dlouhodobě čerstvé a plné chuti. EcoMode EcoMode se skvěle hodí, když odjíždíte na dovolenou nebo jste dlouhodobě mimo domov. Funkce se stará o efektivní zacházení s energií a její šetření. AdaptTech Inteligentní systém chladničky byl vyvinut, aby sledoval frekvenci jejího využívání a vaše zvyky. Pomocí konstantní analýzy si lednička vyhodnotí, jakým způsobem má nakládat s chladným vzduchem a teplotou, což vede ke snížení energie a uchování potravin v perfektním stavu. LED displej Jednoduché a intuitivní ovládání pomocí LED dotykového displeje, který umožní rychlé nastavení požadované teploty a funkcí lednice. LED osvětlení LED osvětlení ve vnitřních prostorech lednice se stará o lepší orientaci v prostoru a rychlejší nalezení hledané potraviny. Snadná údržba Chladnička Gorenje NRK6192AW4 je vybavena hladkou vnitřní stěnou, která se skvěle hodí pro rychlý a snadný úklid. Lednice obsahuje praktický držák na lahve, který zefektivní využívání vnitřních prostor. Neodolatelný kus jde pořídit mimo jiné tady u nás zařazený v kategorii s mrazákem dole. Nyní můžete koupit ještě jiné zboží ve zmiňované rubrice za akční cenu! To není všechno, nebojte, máme toho více. Mrkněte na více produktů od výrobce Gorenje. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Gorenje pro vás vyrábí top sortiment.! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Tento žádaný kousek Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6192AW4 OBAL POŠKO od známé společnosti Gorenje pohodlně nakoupíte online za super cenu! Aktuálně za super cenu 12 341 Kč.