Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK61DAXL4 VADA VZHLE

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má rozsáhlou deformaci. Inteligentní systém AdaptTech Tato inteligentní... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK61DAXL4 VADA
Značka: neuvedeno
10 392 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má rozsáhlou deformaci. Inteligentní systém AdaptTech Tato inteligentní...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má rozsáhlou deformaci. Inteligentní systém AdaptTech Tato inteligentní technologie udržuje konstantní teplotu v chladničce bez ohledu na to, jak často otevíráte dveře. AdaptTech neustále sleduje návyky při užívání spotřebiče a řídí jeho teplotu tak, aby zabránil jejímu navyšování a zajistil tak setrvání potravin déle v čerstvém stavu. Vychutnejte si čerstvé ovoce i zeleninu, jako ze zahrady Pro objemnou zásuvku CrispZone je charakteristická nízká teplota, díky které zůstane ovoce a zelenina déle čerstvé a svěží. FastFreeze Tato funkce mrazí čerstvě přidané potraviny při -24 °C, díky tomuto si zachovají své nutriční hodnoty, chuť a vůni v dlouhodobém horizontu. Po dvou dnech se vypne a přejde do běžného režimu chlazení. Zmrazení rychlostí blesku Po aktivaci funkce XtremeFreeze se jídlo uložené ve speciální zásuvce zmrazené ještě rychleji. Čistota bez námahy Hladké vnitřní stěny GardenFresh se velice snadno udržují v čistotě, což předznamenává ještě lepší skladovací podmínky pro vaše jídlo. Úsporný provoz Chystáte se odjet na cesty? Nezapomeňte lednici uvést do režimu EcoMode. Ten je vhodný zejména pro případ vaší dlouhodobé nepřítomnosti, kdy dveře lednice jsou nepřetržitě zavřené a nedochází tedy k průniku teplého vzduchu zvenčí dovnitř. Takto upravený provoz snižuje spotřebu energie a šetří váš domácí rozpočet. Konec omezení Konstrukční provedení kombinované lednice Gorenje NRK61DAXL4 umožňuje otevírání dveří do pravého úhlu, díky tomu můžete v případě potřeby bez potíží vytáhnout všechny police a zásuvky. Toto řešení je ideální pro chladničky umístěné u stěny, vedle skříňky nebo jiného spotřebiče. S LED žárovkou máte vždy naprostý přehled S jednoduchou orientací v celém obsahu lednice vám pomůže zabudované LED osvětlení, které vyniká oproti běžným žárovkám 30× delší životností a uspoří až 10× více energie.

Tento skvělý výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK61DAXL4 VADA VZHLE od odblíbeného výrobce neuvedeno můžete dostat u nás teď opravdu levně! Výhodně za 10 392 Kč.