Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6202AXL4 VADA VZHL

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má rozsáhlou deformaci. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6202AXL4... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6202AXL4
Značka: neuvedeno
12 891 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má rozsáhlou deformaci. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6202AXL4...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má rozsáhlou deformaci. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6202AXL4 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6202AXL4 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie A++, která vám ušetří vaše finance a životní prostředí. Celkový objem chladící části je 235 l a mrazák pojme 96 l, což poskytuje dostatečné místo pro uskladnění potravin. No Frost Plus Užitečná funkce No Frost Plus zabraňuje tvorbě námrazy v mrazničce, ale také v chladící části spotřebiče, čímž vám ušetří práci a čas. IonAir s MultiFlow 360° Technologie, která se stará o rovnoměrnou distribuci ionizovaného vzduchu, který je rozváděn pomocí ventilačních otvorů. V každém rohu lednice bude konstantní chladný vzduch obohacen o ionty odstraňující nepříjemné pachy. FastFreeze Tato funkce mrazí čerstvě přidané potraviny při -24 °C, díky tomuto si zachovají své nutriční hodnoty, chuť a vůni v dlouhodobém horizontu. Po dvou dnech se vypne a přejde do běžného režimu chlazení. CrispZone Zásuvka CrispZone s HumidityControl je ideální pro dlouhodobé skladování ovoce a zeleniny. Díky nízké teplotě a regulaci vlhkosti jsou potraviny dlouhodobě čerstvé a plné chuti. EcoMode EcoMode se skvěle hodí, když odjíždíte na dovolenou nebo jste dlouhodobě mimo domov. Funkce se stará o efektivní zacházení s energií a její šetření. AdaptTech Inteligentní systém chladničky byl vyvinut, aby sledoval frekvenci jejího využívání a vaše zvyky. Pomocí konstantní analýzy si lednička vyhodnotí, jakým způsobem má nakládat s chladným vzduchem a teplotou, což vede ke snížení energie a uchování potravin v perfektním stavu. LED displej Jednoduché a intuitivní ovládání pomocí LED dotykového displeje, který umožní rychlé nastavení požadované teploty a funkcí lednice. LED osvětlení LED osvětlení ve vnitřních prostorech lednice se stará o lepší orientaci v prostoru a rychlejší nalezení hledané potraviny.

Kvalitní produkt Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6202AXL4 VADA VZHL od společnosti se zárukou kvality neuvedeno seženete v naší internetové nabídce za výhodné peníze! Ceny od 12 891 Kč.