Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje RK4182PW4 VADA VZHLED

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace levé strany. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje RK4182PW4... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje
Značka: Gorenje
6 871 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace levé strany. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje RK4182PW4...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace levé strany. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje RK4182PW4 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje RK4182PW4 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie E, která vám ušetří vaše finance a životní prostředí. Celkový objem chladící části je 198 l a mrazák pojme 66 l, což poskytuje dostatečné místo pro uskladnění potravin. Vnitřní prostory Vnitřní vybavení lednice se skládá ze 3 nastavitelných a jedné pevné skleněné police. Dále se zde nachází zásuvka vhodná pro uchování ovoce a zeleniny. Ve dvířkách lednice je umístěn další úložný prostor v podobě poliček vhodných pro uložení lahví, vajec a drobných potravin. Vlastnosti mrazáku Mrazící část je vybavena třemi transparentními zásuvkami, díky kterým budete mít perfektní přehled o uskladněném jídle. Akumulační doba při poruše či přerušení dodávky elektřiny je celých 15 hodin a mrazící výkon za jeden den je 3 kg. LED osvětlení LED osvětlení ve vnitřních prostorech lednice se stará o lepší orientaci v prostoru a rychlejší nalezení hledané potraviny. Intuitivní ovládání Jednoduché a intuitivní ovládání pomocí otočného kolečka, které umožní rychlé nastavení požadované teploty uvnitř spotřebiče.
Akční a ve slevě výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje je k dispozici bezstarostně tu na webu ve známé kategorii s mrazákem dole! Vyberte si parádní produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další vybrané kousky od dodavatele Gorenje. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Gorenje vám poskytuje skvělé produkty. za mimořádně nízkou cenu!

Velmi žádaný výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje RK4182PW4 VADA VZHLED od kvalitního výrobce Gorenje snadno můžete sehnat online trvale výhodně! V současnosti za 6 871 Kč.