Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB224D4BWF,175l VADA

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Energetická třída F Kombinovaná chladnička Hisense... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB224D4BWF
Značka: Hisense
5 512 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Energetická třída F Kombinovaná chladnička Hisense...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Energetická třída F Kombinovaná chladnička Hisense RB224D4BWF v energetické třídě F je tou správnou volbou pro vaše potraviny. Objem chladničky činí 122 l a mrazničky 53 l, takže bez problému vystačí pro celou rodinu. Komfortní uskladnění potravin Chladnička je rozdělená pomocí 3 poliček z tvrzeného skla, 3 přihrádek ve dveřích a zásuvkou na ovoce a zeleninu. Mraznička disponuje 3 šuplíky, do kterých přehledně naskládáte vše potřebné.
Tento velmi žádaný produkt je k dostání taky tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice s mrazákem dole. Vyhledejte si jiné výrobky z naší kategorie za extra cenu! Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na další vybrané kousky od značky Hisense. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený kus Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB224D4BWF,175l VADA od dodavatele zboží Hisense je k sehnání tady a teď právě za outletovou cenu! Ceny již od 5 512 Kč.