Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB224D4BWF,175l,OB

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Energetická třída A+ Kombinovaná chladnička Hisense... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem
Značka: Hisense
6 089 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Energetická třída A+ Kombinovaná chladnička Hisense...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Energetická třída A+ Kombinovaná chladnička Hisense RB224D4BWF v energetické třídě A+ je tou správnou volbou pro vaše potraviny. Objem chladničky činí 122 l a mrazničky 43 l, takže bez problému vystačí pro celou rodinu. Komfortní uskladnění potravin Chladnička je rozdělená pomocí 3 poliček z tvrzeného skla, 3 přihrádek ve dveřích a zásuvkou na ovoce a zeleninu. Mraznička disponuje 3 šuplíky, do kterých přehledně naskládáte vše potřebné. Tento kvalitní a žádaný produkt Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense jde sehnat také na našich stránkách v kategorii s mrazákem dole! Prozkoumejte nové zboží z této sekce snadno online.

Zajímavý kousek Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB224D4BWF,175l,OB od známé kvalitní značky Hisense snadno seženete aktuálně na webu za zcela nejnižší cenu! Nyní nakoupíte za 6 089 Kč.