Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB291D4CWF,230l VADA

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace Na dveřích. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB291D4CWF... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB291D4CWF
Značka: neuvedeno
6 392 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace Na dveřích. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB291D4CWF...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace Na dveřích. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB291D4CWF Kombinovaná lednice Hisense RB291D4CWF uspokojí především nenáročné uživatele. Prostorná chladicí část o objemu 159 l je separovaná 3 policemi z tvrzeného skla. Ve dveřích naleznete další úložné prostory, kde se nachází 3 poličky pro lahve a drobnější potraviny. Dokonalý přehled v celém obsahu lednice zajistí energeticky úsporné LED osvětlení. Mraznička s čistým objemem 71 l disponuje 3 zásuvkami. Její mrazicí výkon dosahuje 3,2 kg/24 hodin a v případě výpadku proudu nebo poruchy bude pokračovat v mrazení dalších 11 hodin. Tento zlevněný produkt Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB291D4CWF,230l VADA jde pořídit také tady a teď na našem webu ve známé rubrice s mrazákem dole! Nyní můžete získat akční zboží z této populární kategorie za výhodnou cenu. Významný výrobce neuvedeno dlouhodobě poskytuje špičkové produkty za extra cenu. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Máme toho více, prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od dodavatele neuvedeno. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB291D4CWF,230l VADA od výrobce se skvělou pověstí neuvedeno snadno můžete najít právě teď v naší nabídce skutečně výhodně. K sehnání zrovna v akci za 6 392 Kč.