Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB343D4DWF,269l VADA

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci boku. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB343D4DWF... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole
Značka: Hisense
5 581 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci boku. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB343D4DWF...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci boku. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB343D4DWF Kombinovaná lednice Hisense RB343D4DWF uspokojí především nenáročné uživatele. Prostorná chladicí část o objemu 198 l je separovaná 4 policemi z tvrzeného skla. Ve dveřích naleznete další úložné prostory, kde se nachází 4 poličky pro lahve a drobnější potraviny. Dokonalý přehled v celém obsahu lednice zajistí energeticky úsporné LED osvětlení. Mraznička s čistým objemem 71 l disponuje 3 zásuvkami. Její mrazicí výkon dosahuje 3,2 kg/24 hodin a v případě výpadku proudu nebo poruchy bude pokračovat v mrazení dalších 11 hodin. Povedený kousek Kombinovaná lednice s mrazákem jde sehnat teď tady a teď na našem webu zařazený v kategorii s mrazákem dole! Najděte si ještě jiné výrobky ve zmíněné sekci za internetové ceny!

Kvalitní a žádaný kus Kombinovaná lednice s mrazákem dole Hisense RB343D4DWF,269l VADA od populární značky Hisense jde pořídit v naší aktuální nabídce extra se slevou! V současnosti pořídíte za cenu 5 581 Kč.