Kombinovaná lednice s mrazákem dole Indesit LI7 S2E S VADA VZHLED

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Indesit LI7 S2E S Volně... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Indesit LI7 S2E
Značka: neuvedeno
9 365 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Indesit LI7 S2E S Volně...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Indesit LI7 S2E S Volně stojící chladnička s mrazničkou Indesit LI7 S2E S bude nejen základním vybavením pro vaši domácnost, ale také se stane nepostradatelnou součástí vaší kuchyně. Do její chladicí části díky 197 l objemu bez potíží uskladníte i velký nákup, totéž platí i pro mrazák, jehož kapacita činí 111 litrů. Výhodou je také zařazení spotřebiče do energetické třídy E, která značí jeho hospodárnost z hlediska spotřeby energie. Velkokapacitní přihrádka S touto prostornou zásuvkou máte k dispoizici spoustu místa pro ovoce a zeleninu. Open space mrazák Až 3 zásuvky najednou můžete využít ke zmrazení potravin. Tato mraznička v open space provedení navíc umožňuje zcela vyjmout dva horní šuplíky, takže nebude problém uskladnit i nadrozměrné položky, na které by jedna přihrádka nestačila. Optimální vlhkost Speciální technologie neustále kontroluje a upravuje vlhkost uvnitř chladničky, čímž chrání vaše jídlo před vysušením. Low Frost Technologie Low Frost přináší chladící systém umístěný okolo mrazničky v kombinaci se stylovými skleněnými poličkami, takže efektivně zabraňuje vytváření ledu uvnitř vašeho spotřebiče. Oboustranné dveře Doleva, nebo doprava? Záleží jen na vás! U této chladničky si můžete vybrat směr otevírání dveří, ať už s ohledem na uspořádání místnosti nebo čistě jen pro vaše pohodlí. Tiché chlazení Dopřejte si doma klid a pohodu po náročném dni. Kombinovaná lednice od Indesit je dělaná tak, aby vás nerušila. Se 39 dB o ní téměř neuslyšíte. LED osvětlení Jasný přehled a snadnou dostupnost ke všem pochutinám zajišťuje úsporné LED osvětlení.
Tento velmi žádaný výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem dole Indesit LI7 S2E S VADA máte možnost dostat nyní tady na webu v sekci s mrazákem dole. Nyní najdete ještě ostatní produkty ze zmíněné kategorie za internetové ceny! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další kousky od dodavatele neuvedeno. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce neuvedeno pro vás vyrábí skvělé produkty. za báječnou cenu. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Kvalitní kus Kombinovaná lednice s mrazákem dole Indesit LI7 S2E S VADA VZHLED od dodavatele zboží neuvedeno snadno můžete pořídit právě teď v naší nabídce za báječnou cenu! Momentálně k dispozici za 9 365 Kč.