Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBB62PZGFN, A+++

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má důlek na dvířkách mrazáku. Hýčkejte své smysly díky technologii... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole
Značka: LG
12 891 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má důlek na dvířkách mrazáku. Hýčkejte své smysly díky technologii...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má důlek na dvířkách mrazáku. Hýčkejte své smysly díky technologii NatureFRESH™ Vychutnejte si čerstvé potraviny a potěšte své chuťové buňky během jídla. Maximální čerstvost pro vaše potraviny Lineární invertorový kompresor LG udržuje stálou teplotu v chladničce, a tím zajistí delší čerstvost potravin. Rovnoměrné chlazení 24 hodin Přesná regulace teploty Rychlejší a rovnoměrnější zchlazení v chladničce Průduchy nacházející se v přední části chladničky pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstanou vaše potraviny déle čerstvé. Nastavení vlhkosti Zásuvka FRESHBalancer™ bezpečně udržuje vlhkost, přičemž nastavitelnou ventilací optimalizuje vlhkost ovoce a zeleniny – v závislosti na vybraném režimu. Optimální teplota podle typu potravin Zásuvka FRESHConverter™ udržuje optimální teplotu masa, ryb, nebo zeleniny. 10letá záruka na lineární kompresor Lineární invertorový kompresor LG je díky vyspělé technologii společnosti LG méně hlučný než standardní kompresory. Také šetří více energie, je mnohem odolnější a poskytujeme na něj až 10letou záruku. Nepřekonatelný pomocník do vaší kuchyně Držák na víno a sklopná police zjednodušují odkládaní potravin, zvyšují fexibilitu prostoru a zlepšují uspořádání v chladničce. Jednoduché uskladnění vysokých a objemných nádob Police s možností složení ve dvou krocích zajistí dostatek místa pro potraviny libovolných rozměrů a vytváří prostor pro vysoké a objemné nádoby. Vhodný pro uložení až 5 lahví na víno Držák na víno je pro milovníky vína nezbytností. Prémiový držák na víno je vhodný pro uložení až 5 lahví. Ovládejte chladničku na dálku Pomocí kompatibilního chytrého telefonu a aplikace LG SmartThinQ™ můžete na dálku nastavit teplotu, aby byla vaše chladnička připravena k uskladnění velkého nákupu. Tato funkce je dostupná v závislosti na modelu chladničky.
Tento neodolatelný produkt získáte rovnou na stránkách ve známé rubrice lednice! Nyní si můžete pořídit parádní kusy z naší sekce za rozumné peníze. To ovšem není všechno, máme toho více! Prozkoumejte u nás také více kousků od dodavatele LG. Najdete je níže na této stránce.

Tento neodolatelný výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBB62PZGFN, A+++ od dodavatele kvalitních produktů LG jednoduše můžete sehnat právě zde za báječnou cenu! Nyní pořídíte jen za 12 891 Kč.