Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBB71PZDMN

Potraviny déle čerstvé a chutné Díky technologií NatureFRESH si potraviny zachovají delší dobu svou chuť, vůni i živiny. Záměna dveří... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG
Značka: LG
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Potraviny déle čerstvé a chutné Díky technologií NatureFRESH si potraviny zachovají delší dobu svou chuť, vůni i živiny. Záměna dveří Kombinovanou lednici s mrazákem si můžete přizpůsobit dle svých potřeb. Nehodí se vám otevírání dveří zleva? Pak není nic jednoduššího, než stranu změnit. S lednici LG je možné vše. Maximální čerstvost pro vaše potraviny Lineární invertorový kompresor se postará o stálou teplotu uvnitř lednice, čímž zajišťuje delší čerstvost uchovaných potravin. Nastavení vlhkosti Vyberte si režim pro ovoce a zeleninu dle toho, co v zásuvce Fresh Balancer uchováváte a zajistěte tak ideální vlhkost pro úschovu potravin. Rychlejší a rovnoměrnější zchlazení v chladničce O rovnoměrné rozložení teploty se starají průduchy, které se nachází v přední části lednice. Optimální teplota Zásuvka FRESHConverter™ slouží pro skladování masa, ryb nebo zeleniny. Dle zvoleného režimu pak přizpůsobí teplotu, aby byly potraviny v co nejideálnějším prostředí. Vzdálené ovládání Stáhněte si do vašeho chytrého telefonu aplikaci LG SmartThinQ™, abyste měli o spotřebiči přehled, i když nejste zrovna doma. 10letá záruka LG Smart inverterový kompresor zajišťuje energeticky úsporný provoz a snižuje opotřebení. Motor je navíc tichý, je mnohem odolnější a poskytuje se na něj až 10letá záruka. Více prostoru Kombinovaná lednice LG GBB71PZDMN přináší mnohem více prostoru pro vyšší i širší nádoby. Držák na víno Součásti lednice je také držák na 2 láhve vína, které tak budou mít svůj prostor a nemusíte na ně hledat místo.
Tento skvělý produkt Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBB71PZDMN můžete pořídit prostě tady na stránkách v populární sekci s mrazákem dole. Vyberte si unikátní zboží z této oblíbené kategorie z pohodlí domova! Máme toho více, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od dodavatele LG. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.