Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBB71SWEFN

Hýčkejte své smysly díky technologii NatureFRESH™ Vychutnejte si čerstvé potraviny a potěšte své chuťové buňky během jídla. Maximální... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole
Značka: LG
16 490 Kč
Ověřit dostupnost
Hýčkejte své smysly díky technologii NatureFRESH™ Vychutnejte si čerstvé potraviny a potěšte své chuťové buňky během jídla. Maximální...

Hýčkejte své smysly díky technologii NatureFRESH™ Vychutnejte si čerstvé potraviny a potěšte své chuťové buňky během jídla. Maximální čerstvost pro vaše potraviny Lineární invertorový kompresor LG udržuje stálou teplotu v chladničce, a tím zajistí delší čerstvost potravin. Rovnoměrné chlazení 24 hodin Přesná regulace teploty Rychlejší a rovnoměrnější zchlazení v chladničce Průduchy nacházející se v přední části chladničky pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstanou vaše potraviny déle čerstvé. Nastavení vlhkosti Zásuvka FRESHBalancer™ bezpečně udržuje vlhkost, přičemž nastavitelnou ventilací optimalizuje vlhkost ovoce a zeleniny – v závislosti na vybraném režimu. Optimální teplota podle typu potravin Zásuvka FRESHConverter™ udržuje optimální teplotu masa, ryb, nebo zeleniny. 10letá záruka na lineární kompresor Lineární invertorový kompresor LG je díky vyspělé technologii společnosti LG méně hlučný než standardní kompresory. Také šetří více energie, je mnohem odolnější a poskytujeme na něj až 10letou záruku. Jednoduché uskladnění vysokých a objemných nádob Police s možností složení ve dvou krocích zajistí dostatek místa pro potraviny libovolných rozměrů a vytváří prostor pro vysoké a objemné nádoby.Tento unikátní produkt Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBB71SWEFN pořídíte bezprostředně na webu v oblíbené sekci s mrazákem dole. Nyní získáte kvalitní kusy ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také více skvělých kousků od značky LG. Najdete je níže na této stránce. Populární dodavatel LG pro své zákazníky dodává top produkty. A to ještě není vše!

Tento kvalitní a levný produkt Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBB71SWEFN od společnosti s předním postavením na trhu LG je dostupný aktuálně za rozumné peníze! Teď za akční cenu 16 490 Kč.