Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBB71SWEFN, A+++ POUŽITÉ,

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Hýčkejte své smysly díky technologii NatureFRESH™ Vychutnejte si... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBB71SWEFN
Značka: LG
12 190 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Hýčkejte své smysly díky technologii NatureFRESH™ Vychutnejte si...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Hýčkejte své smysly díky technologii NatureFRESH™ Vychutnejte si čerstvé potraviny a potěšte své chuťové buňky během jídla. Maximální čerstvost pro vaše potraviny Lineární invertorový kompresor LG udržuje stálou teplotu v chladničce, a tím zajistí delší čerstvost potravin. Rovnoměrné chlazení 24 hodin Přesná regulace teploty Rychlejší a rovnoměrnější zchlazení v chladničce Průduchy nacházející se v přední části chladničky pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstanou vaše potraviny déle čerstvé. Nastavení vlhkosti Zásuvka FRESHBalancer™ bezpečně udržuje vlhkost, přičemž nastavitelnou ventilací optimalizuje vlhkost ovoce a zeleniny – v závislosti na vybraném režimu. Optimální teplota podle typu potravin Zásuvka FRESHConverter™ udržuje optimální teplotu masa, ryb, nebo zeleniny. 10letá záruka na lineární kompresor Lineární invertorový kompresor LG je díky vyspělé technologii společnosti LG méně hlučný než standardní kompresory. Také šetří více energie, je mnohem odolnější a poskytujeme na něj až 10letou záruku. Jednoduché uskladnění vysokých a objemných nádob Police s možností složení ve dvou krocích zajistí dostatek místa pro potraviny libovolných rozměrů a vytváří prostor pro vysoké a objemné nádoby.

Tento skvělý výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBB71SWEFN, A+++ POUŽITÉ, od společnosti s dlouholetou tradicí LG seženete tady a teď za extra cenu! Pouze nyní za 12 190 Kč.