Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBB72SAVCN VADA VZHLEDU, O

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Hýčkejte své smysly díky technologii NatureFRESH™ Vychutnejte si... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG
Značka: neuvedeno
19 771 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Hýčkejte své smysly díky technologii NatureFRESH™ Vychutnejte si...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Hýčkejte své smysly díky technologii NatureFRESH™ Vychutnejte si čerstvé potraviny a potěšte své chuťové buňky během jídla. Maximální čerstvost pro vaše potraviny Lineární invertorový kompresor LG udržuje stálou teplotu v chladničce, a tím zajistí delší čerstvost potravin. Rovnoměrné chlazení 24 hodin Přesná regulace teploty Praktické rozvržení úložného prostoru Úložný prostor je umožňuje uživatelům flexibilní uspořádání. Skladování potravin zjednodušuje sklopná police a speciální držák na víno. Nastavení vlhkosti s FRESHBalancer™ Zásuvka bezpečně udržuje vlhkost, přičemž nastavitelnou ventilací optimalizuje vlhkost ovoce a zeleniny – v závislosti na vybraném režimu. Nastavte si optimální teplotu podle typu potravin Zásuvka FRESHConverter udržuje optimální teplotu masa, ryb, nebo zeleniny. Skladování objemných nádob není žádný problém Ve dvou krocích jednoduše sklopíte polici a hned máte dostatek prostoru pro velké potraviny i vysoké a objemné nádoby. Držák na víno Každý milovník vína jistě ocení tento praktický držák na víno, který navíc šetří místo na policích. Na regál se vejde až 5 lahví vína. 10letá záruka na lineární kompresor Lineární invertorový kompresor LG je díky vyspělé technologii společnosti LG méně hlučný než standardní kompresory. Také šetří více energie, je mnohem odolnější a vztahuje se na něj až 10letá záruka.
Tento neodolatelný produkt Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBB72SAVCN VADA VZHLEDU, O můžete sehnat ještě tady na webu umístěný v rubrice s mrazákem dole. Prozkoumejte ještě ostatní produkty z této kategorie za mimořádně nízkou cenu!

Kvalitní a oblíbený produkt Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBB72SAVCN VADA VZHLEDU, O od přední společnosti neuvedeno máte možnost pořídit teď za outletovou cenu! Nyní za akční cenu 19 771 Kč.