Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBB92STABP, B OBAL POŠKOZE

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Hýčkejte své smysly díky technologii NatureFRESH™... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBB92STABP
Značka: neuvedeno
28 491 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Hýčkejte své smysly díky technologii NatureFRESH™...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Hýčkejte své smysly díky technologii NatureFRESH™ Vychutnejte si čerstvé potraviny a potěšte své chuťové buňky během jídla. Potraviny vydrží déle Lineární invertorový kompresor LG udržuje stálou teplotu v chladničce, čímž pomáhá udržet potraviny déle čerstvé. Nepřetržité rovnoměrné chlazení Přesná regulace teploty 24 hodin denně Rychlejší a rovnoměrnější zchlazení v chladničce Dalším faktorem, který pomáhá uchovat skladované potraviny déle čerstvé, je systém DoorCooling+. Průduchy v přední části chladničky udržují stálou teplotu i při otevírání dveří. Praktické rozvržení úložného prostoru Úložný prostor je umožňuje uživatelům flexibilní uspořádání. Skladování potravin zjednodušuje sklopná police a speciální držák na víno. Nastavení vlhkosti s FRESHBalancer™ Zásuvka s nastavitelnou ventilací optimalizuje vlhkost ovoce a zeleniny. Nastavte si optimální teplotu podle typu potravin Zásuvka FRESHConverter udržuje optimální teplotu masa, ryb, nebo zeleniny. Skladování objemných nádob není žádný problém Ve dvou krocích jednoduše sklopíte polici a hned máte dostatek prostoru pro velké potraviny i vysoké a objemné nádoby. Držák na víno Každý milovník vína jistě ocení tento praktický držák na víno, který navíc šetří místo na policích. Na regál se vejde až 5 lahví vína. 20letá záruka na lineární kompresor Lineární invertorový kompresor LG je díky vyspělé technologii společnosti LG méně hlučný než standardní kompresory. Také šetří více energie, je mnohem odolnější a vztahuje se na něj až 20letá záruka. Tento vynikající výrobek naleznete ještě na našem webu v sekci s mrazákem dole. Nyní najdete ještě podobné výrobky z této sekce za příznivou cenu. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od výrobce neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce neuvedeno dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty za dobrou cenu.

Tento velmi oblíbený kus Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBB92STABP, B OBAL POŠKOZE od výrobce s dlouholetou historií neuvedeno snadno můžete najít tady a teď právě za extra cenu! Právě teď jen za 28 491 Kč.