Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBP62DSNCN VADA VZHLEDU, O

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci. Hýčkejte své smysly díky technologii NatureFRESH™ Vychutnejte si... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBP62DSNCN VADA VZHLEDU
Značka: LG
12 409 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci. Hýčkejte své smysly díky technologii NatureFRESH™ Vychutnejte si...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci. Hýčkejte své smysly díky technologii NatureFRESH™ Vychutnejte si čerstvé potraviny a potěšte své chuťové buňky během jídla. Maximální čerstvost pro vaše potraviny Lineární invertorový kompresor LG udržuje stálou teplotu v chladničce, a tím zajistí delší čerstvost potravin. Rovnoměrné chlazení 24 hodin Přesná regulace teploty Rychlejší a rovnoměrnější zchlazení v chladničce Průduchy nacházející se v přední části chladničky pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstanou vaše potraviny déle čerstvé. 10letá záruka na lineární kompresor Lineární invertorový kompresor LG je díky vyspělé technologii společnosti LG méně hlučný než standardní kompresory. Také šetří více energie, je mnohem odolnější a vztahuje se na něj až 10letá záruka. Tento kvalitní a žádaný kus Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBP62DSNCN VADA VZHLEDU, O máte možnost sehnat nyní tady a teď na našich stránkách v rubrice s mrazákem dole. Nyní můžete koupit ještě další kousky z této rubriky za super cenu. Výrobce LG dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní výrobky. se zárukou. Udělejte si radost!

Výjimečný produkt Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBP62DSNCN VADA VZHLEDU, O od top výrobce LG lze nakoupit teď za nejnižší cenu. Nyní lze objednat jen za 12 409 Kč.