Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBP62PZNBC, B VADA VZHLEDU

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Hýčkejte své smysly díky technologii NatureFRESH™ Vychutnejte si... více informací »
Kombinovaná lednice s mrazákem dole
Značka: neuvedeno
17 191 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Hýčkejte své smysly díky technologii NatureFRESH™ Vychutnejte si...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Hýčkejte své smysly díky technologii NatureFRESH™ Vychutnejte si čerstvé potraviny a potěšte své chuťové buňky během jídla. Maximální čerstvost pro vaše potraviny Lineární invertorový kompresor LG udržuje stálou teplotu v chladničce, a tím zajistí delší čerstvost potravin. Rovnoměrné chlazení 24 hodin Přesná regulace teploty Rychlejší a rovnoměrnější zchlazení v chladničce Průduchy nacházející se v přední části chladničky pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstanou vaše potraviny déle čerstvé. Optimální teplota podle typu potravin Zásuvka FRESHConverter™ udržuje optimální teplotu masa, ryb, nebo zeleniny. 10letá záruka na lineární kompresor Lineární invertorový kompresor LG je díky vyspělé technologii společnosti LG méně hlučný než standardní kompresory. Také šetří více energie, je mnohem odolnější a poskytujeme na něj až 10letou záruku.
Kvalitní a oblíbený produkt jde nakoupit prostě u nás v populární rubrice s mrazákem dole! Mrkněte na unikátní produkty z této populární sekce na pár kliknutí.

Akční a ve slevě výrobek Kombinovaná lednice s mrazákem dole LG GBP62PZNBC, B VADA VZHLEDU od dodavatele s dlouholetou historií neuvedeno snadno můžete sehnat aktuálně skutečně levně! Nabídky již od 17 191 Kč.